Jak uspět na seznamce? Najdi novou známost online

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Jak uspět na seznamce otázka, kterou si pokládá spousta lidí, kteří hledí známost online. Zaručené návody a odpovědi na tuto otázku neexistují. Uspět na seznamce Vám může pomoci následující průvodce.

Pokud hledáte svůj ideální protějšek a rozhodli jste se zkusit také nějakou tu online seznamku, je to správné rozhodnutí, ale měli byste se držet některých pravidel. Seznamování je pak mnohem jednodušší a hlavně je vyšší šance, že někoho mezi tolika lidmi získáte pro sebe.

Bez registrace to na seznamce nepůjde

Na některých seznamkách se bez registrace nepodíváte ani na to, kdo tam vůbec je. O těchto seznamkách se ale bavit nebudeme, protože jsou zpravidla podmíněné placeným členstvím, aniž by bylo možné se podívat dál, nebo jsou to seznamky opravdu jen pro „dospělé“ – jistě víte, jaké tím myslíme.

Nás zajímá klasická online seznamka, jako je třeba Randino.cz kde si můžete bez registrace prohlížet uživatele a až objevíte někoho, kdo by stál za první kontakt z vaší strany, tak se zaregistrujete.

Je to snadné a nedivte se, protože anonymně to opravdu nejde a je potřeba lidi nějak propojit minimálně na základě platné emailové adresy. Rozhodně registraci neoddalujte, protože atraktivním uživatelům ihned píšou také další a vaše šance jak uspět na seznamce se s čekáním víc a víc snižuje.

Každá správná seznamka by vám měla umožnit váš seznamovací profil, nebo celý účet kdykoliv zrušit. Takže jakmile se seznámíte, můžete zahladit stopy, nebo v inzerátu sdělit všem lidem, že už nikoho nehledáte.

Jak uspět na seznamce seznamovací profil a inzerát

Seznamovací profil randino.cz
Seznamovací profil vyplňte pečlivě je to Vaše vizitka, nikdy v něm nelžete.

Když už se zaregistrujete, což je většinou pár základních údajů, bez kterých to nepůjde, dostanete se k vyplňování svého seznamovacího profilu, případně inzerátu. Tady je nejdůležitější, abyste o sobě psali jen a jen pravdu a také zmínili své představy o tom, jak by měl vypadat váš protějšek. Důležité také udržovat Váš profil aktuální. Myslíme tím zejména fotografie. Přidejte třeba selfie s Vaším oblíbeným mazlíčkem.

Pokud vás napadají nějaké informace, které by podle vás byly překážkou v seznamování, tak přesně tyto údaje si pro sebe nenechávejte! Je možné, že nějaké lidi odradíte, ale jiné, vám bližší naopak zaujmete a přesně z tohoto je potřeba na seznamce vytěžit rovnou co nejvíc!

Jak by takový inzerát na seznamce mohl vypadat?

Ahoj, hledám rozvedeného muže, nejlépe také s dětmi, věkově od 35 do 45 (odkud nerozhoduje). Měl bys mít rád děti, sport (kolo, procházky, v zimě lyže), být pohodář a vážit si ženy.

Příklad inzerátu na seznamce

Samozřejmě ne všechno musíte na seznamce psát do inzerátu, protože některé vaše požadavky jsou obvykle součástí předvyplněných údajů. Jde ale o to, aby bylo z vašeho inzerátu zřejmé, na čem vám záleží a koho hledáte.

Čím podrobnější inzerát, tím lepší odezva na něj bude a nebudete si muset dopisovat s mnoha lidmi, se kterými ztratíte čas.

Myslíte to vážně? Přidejte aktuální fotky

Seznamovací profil na seznamce randino.cz
Váš seznamovací profil by měl obsahovat Vaše aktuální fotografie

Už podle fotky na profilu se dá mnoho poznat. Kdo ji tam má, tak to myslí v mnoha případech o něco vážněji. V dnešní době totiž není jediný důvod fotku nepřidat. Selfie z mobilu máte během okamžiku.

Pokud ji někdo na seznamce nemá, často to znamená, že něco skrývá. Pochopitelně u žen a mužů hledajících povyražení je to ještě pochopitelné – nechtějí, aby je poznali třeba sousedé, nebo jejich partneři!

Jak uspět na seznamce velkou roli hraje správná fotka by měla být aktuální, přirozená, pouze s vaší osobou a ideálně vás vystihnout v situaci, která je vám blízká. Takže fotka z výletu na kole, nebo třeba z bazénu, není vůbec špatnou volbou. Fotkou se dá „říci“ opravdu hodně!

Objevil se někdo, s kým to vypadá nadějně

Pokud se vám podaří objevit někoho podle vašich představ, rozhodně komunikujte a nečekejte na nic. Nezapomínejte, že nejste jediní. Vyměňte si pár zpráv, následně e-maily a pokud jsou sympatie dostatečné a je mezi vámi dostatek shod. Jste prostě na stejně vlně, tak si ideálně vyměňte také telefonní čísla a domluvte si rande.

Nebo prostě jen popovídejte po telefonu při takovém rozhovoru se také hodně pozná. Můžete vyměnit další fotky a tak dále, ale zavolat si a jít rovnou na rande má větší smysl.

Nová známost a první rande ze seznamky

jak uspět na seznamce
První rande si naplánujte. Rada pro muže, raději naslouchejte, ženy rády povídají..

Takže to klaplo, čeká nás první rande, paráda! No jo, ale je v tom nervozita, příjemné i nepříjemné pocity, vzrušení. Zahoďte stydlivost a předsudky, jděte do toho po hlavě, ale opatrně.

Dnes je opravdu běžné sejít se s někým ze seznamky, popovídat si, a i když zjistíte, že nejste ideální budoucí partneři pro vážný vztah. Může to zůstat u přátelství, nebo pracovního kontaktu, kdy muž je třeba šikovný automechanik a vy zase děláte dobře účetnictví. Berte to trochu sportovně, ale vždy s opatrností!

Rozhodně se nescházejte na odlehlých místech, o své schůzce nebo rande řekněte kamarádce, kamarádovi, nebo klidně rodičům. Nechoďte ani příliš vyzývaví – ať už svým vystupováním, nebo oblečením.

Buďte sami sebou, protože jen tak můžete objevit toho správného člověka. Každá seznamka je totiž jen a jen o… ano, správně, o lidech!

Seznamka, která nás zaujala

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

jedna odpověď

  • Našla si na randino kluka, ale už se zase rozešli tak hledá dál. Já jsem tam taky a můžu ji s klidem doporučit.
    Klárka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..