Jak úspěšně flirtovat s mužem. A získat pozornost chlapa. Muži zcela nechápou když s nimi ženy flirtují

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Jak úspěšně flirtovat s mužem ,chcete-li získat pozornost chlapa, zahájíte svoji flirtovací hru. Ale je frustrující, když vaše roztomilé oblečení, vtipné moudrosti a jemné náznaky zůstanou zdánlivě bez povšimnutí.  Pokud člověk nezachytí vaše flirtující znamení, nemusí to nutně znamenat, že nemá zájem. 

Mohlo by to znamenat, že vůbec nevěděl, že s ním flirtujete. Existují překvapivé flirtující příznaky, které mužům až příliš snadno unikají. Ale nebojte se, můžeme to napravit. 

Jednoduše řečeno, muži a ženy flirtují a interpretují flirtování jinak.  Zdá se vám zřejmé, že vaše flirtovací taktika má zaujmout jeho pozornost. Ale možná nevidí, o co se snažíte. Nebo dokonce vůbec nečte Vaše chování jako koketní. Zde je několik základních flirtovacích znamení, kterým někteří muži pořád nerozumí.Jak úspěšně flirtovat s mužem

Obléknout se za účelem zapůsobit

Není to tak, že si kluci nevšimnou, když vypadáte hezky určitě to berou na vědomí. Je to, ale tak, že mnoho z nich nechápe, že se vyparádili kuli nim

Pokud se cítíte frustrovaný z toho, že člověk nereaguje na práci, kterou jste vložili do svého oblečení nebo vzhledu, abyste na něj udělali dojem, je to proto, že si nepřipojil tři tečky, aby pochopil, že vypadáte pěkně pro něj.

Místo toho, abyste se snažili vypadat perfektně, zaměřte se spíše na osobní spojení. To je nezapomenutelnější než jaké boty na podpadku jste měli nebo jakou rtěnku jste si vybrali.

Říkejte muži komplimenty

Říci člověku kompliment je klasická flirtovací taktika. Můžete mu říct, že jeho vlasy vypadají skvěle, jeho košile je stylová nebo že pěkně voní a myslíte si, že chápe, že ho milujete. Ale muži automaticky nesrovnávají komplimenty s flirtováním. 

Místo toho, abyste ho zasypali povrchními komplimenty, sdělte jednu velkou, která je osobnější a smysluplnější. Vyberte něco, co prokazuje, že jste věnovali pozornost tomu, co je pro něj důležité a na co je hrdý, že jste si toho všimli.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Hodně se směje

Smích je skvělý způsob, jak někomu ukázat, že posloucháte, co říká, a že vás jeho společnost baví. Ale muži si nemyslí, že to znamená, že máte zájem. Ve skutečnosti může mít smích na všechno, co říkají, opačný účinek. Mohlo by se vám zdát, že vypadáte trochu jako hloupá..

Místo toho, abyste se smáli všemu, co říká, jen se usmívejte a smějte se, když je něco opravdu zábavné. Pak bude vědět, že si to zasloužil. 

Požádejte ho o pomoc s něčím

Ať už ho jednoduše požádáte, aby Vám přinesl kávu, nebo ho požádáte, aby přišel a pomohl vám se sundáním lustru, požádat o pomoc je skvělá flirtovací taktika z mnoha důvodů. Dává vám omluvu, abyste měli jeho jedinou pozornost, dává mu dobrý pocit, že je potřebný, a je to příležitost pro malé nestydaté masáži ega. 

Ale opět, muži nemusí nutně vidět, že „slečna v nouzi“ působí jako flirtování. Pokud chcete flirtovat s žádostí o pomoc s něčím, bude to muset být trochu promyšlenější.. co třeba umýt záda..

Jak úspěšně flirtovat s mužem závěrečné rady

Jemnost nefunguje s muži moc jednoduše. Pokud se ho zeptáte, co dělá tento víkend v domnění, že Vás požádá, abyste se setkali, pravděpodobně to nepochopí. Musíte se zeptat, jestli se chce setkat. 

Pokud ho požádáte, aby Vám doporučil bar v Vši oblasti a myslíte si, že pochopí váš signál a pozve Vás na drink pravděpodobně to tak nepochopí. Musíte se ho zeptat, jestli si chce dát pití. Většina mužů nezachytává jemnosti, takže buďte co nejpřímější ohledně toho, jak se vám líbí jeho společnost a, že chcete více.

První rande pod kontrolou

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..