Víme jak se vyrovnat s rozchodem. Zde jsou důležité kroky!

· Doba ke čtení 8 minut
pošli přátelům

Váš vztah skončil a jediná věc, kterou chcete udělat, je schovat se pod přikrývky a brečet. Jak se vyrovnat s rozchodem? Část z vás se nenávidí za to, že cítíte tolik bolesti, protože nechcete dát svému bývalému uspokojení z toho, že vám to je líto, zejména když už není s Vámi.

Ale truchlící proces je přesně takový. Existují určité kroky, které si musíme projít, abychom to překonali. Zrychlením těchto kroků a přijetím tohoto procesu se můžete dostat přes svého ex rychleji, než je obvyklé. 

Vždy to bude bolet, ale alespoň to nebude bolet déle, než je nutné a můžete se dokonce stát silnějším a moudřejším člověkem.

Jak rychle překonat smutek po rozchodu

Truchlete na plný plyn nedržet smutek v sobě je prioritou!

Nikdo nechce cítit bolest zlomeného srdce. Nezáleží na tom, zda jste se rozešli se svým partnerem nebo váš partner se rozešel s vámi. Nebo jestli to byla vzájemná dohoda ukončit vztah, o které všichni věděli, že přijde.

Rozchod je rozchod, a když se řeknou slova „Už jsme skončili“, „To je konec“, Vaše srdce cítí dopad hluboko v hrudi. Často to cítíte mnohem déle, než byste chtěli. Někteří lidé svoji z předešlého vztahu milují do konce života i když spokojeně žijí s jiným partnerem.

Rychle překonat smutek znamená, že se co nejdříve vyrovnáme s nejtěžší částí a tou nejtěžší částí je první vlna bolesti, kterou cítíte.

Berte to jako zranění, které se musí stát, a stane se, ať se vám to líbí nebo ne. Čas který tato krutá první vlna trvá, je zcela na vás a Vaší síle ji vypustit z duše. Pokud se Vám to podaří je to jedna z hlavních věcí jak se vyrovnat s rozchodem.

Vemte si týden dovču. Opijte se, jezte nezdravé jídlo, které jste si odpírali, spěte. Dejte si týden romantických smutných filmů, hrajte videohry, nebo se utopte ve své práci.

Udělejte vše, co potřebujete, abyste se v tomto období cítili co nejvíce lidsky a užívali si. V každém okamžiku si uvědomte, že bolest, kterou cítíte, je výsledkem ukončení vašeho vztahu.

A nezapomeňte, truchlit a truchlit a truchlit, a pak zastavit. Zhluboka se nadechněte poté, co jste měli truchlící víkend nebo týden nebo déle (pokud je to potřeba) a pak začněte znovu pracovat na svém životě.

Přijměte fakt, že vztah skončil a nikdy se nevrátí

Je to konec! Váš přítel, přítelkyně, manžel, manželka, snoubenec, váš partner je pryč.

Hlas v zadní části hlavy vám řekne, abyste počkali, že se možná vrátí. Zdržte se skrytého oddílu lásky uloženého v nezranitelném koutku vaší mysli. Jděte vpřed vstříc novému životu a lásce, která tam na Vás někde čeká.

jak se vyrovnat s rozchodem
Rozchody bolí, ale jsou součástí lidského života. Hlavu vzhůru Vaše srdce se uzdraví!

Jak se vyrovnat s rozchodem Zapojte své asociace

Když jste s partnerem jste s ním spojeni ve vašem životě. Vaše oblíbené filmy, restaurace, koníčky a dokonce i přátelé. Ve všem, co vám přináší radost, dominují mentální vztahy s EX.

Mohlo by to bolet, ale donuťte se se vrátit do restaurace nebo na pláž nebo do parku, kde máte tisíce vzpomínek se svým bývalým. A tam si pak vytvořte nové již jen Vaše bez partnera. Najděte nové příjmy radosti v těch místech, kde nejsou, a získejte zpět tyto pocity! 

Symbolicky uvolněte z mysli Ex

Vyházejte všechny věci z Vašeho pokoje, které Vám připomínají EX během truchlícího procesu nebo ihned po rozchodu. Napište poslední dopis se vším, co mu chcete říci. Dejte své poslední sbohem. A pak dopis nikdy neposílejte.

Najděte bezpečné místo, kde můžete Váš poslední dopis spálit a spalte ho. Vdechněte tento okamžik a sledujte plameny jak spalují poslední fyzické připomenutí vašeho bývalého partnera.

To Vám pomůže a vnitřně dodá pocit, že jste uzavřeli kapitolu. Je to jedna z důležitých částí postupu jak se vyrovnat s rozchodem

Začněte psát další kapitolu života s novými věcmi

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Váš život byl naplněný, když jste byli se svým bývalým, s koníčky a činnostmi a cíli a sny. Musíte uznat, že věci jsou nyní jiné, a musíte začít vytvářet novou životní kapitolu jen pro vás.

Stejně jako nová kapitola v knize musí být v tomto „novém Vy“ něco víc než jen absence vašeho EX.

Věnujte se různým cílům osobního rozvoje. Učení nového jazyka, najděte si nové přátelé. Ponořte se do činnosti,na kterou jste ve vztahu neměli čas. Dejte Vašemu novému já víc než tomu předchozímu.

Jak se vyrovnat s rozchodem rozmazlujte se

Je tak snadné nechat truchlící proces aby Vás znegoval. Tučná strava doprovázená čokoládou a mnohdy i alkoholem a kouřením mimochodem víme jak přestat kouřit. K tomu bezesné noci to vše se může proměnit v závislost a špatné návyky.

To vede k sestupné spirále, která vás bude přesvědčovat o tom, že se váš bývalý vyhnul kulce tím, že vás opustil a nezůstal s Vámi. Protože vidíte, že vaše duševní a fyzické zdraví se během několika příštích týdnů a měsíců pomalu zhoršuje.

Ano truchlíme, ale nevzdávej se a udělej si své zdraví prioritou po celou dobu smutku. Uvědomte si, je to Váš jediný život, jaký kdy žijete, a toto je jediné tělo, které máte. Takže se o něj postarejte!

Procvičujte meditaci všímavosti

Odpočiňte si od hluku v duši. Když ztratíme někoho, koho hluboce milujeme, vyděsíme naši duševní rovnováhu, protože nás to nutí čelit myšlenkám a emocím čelem.

Udělejte jednoduchou věc, to znamená, že přestanete běhat od jedné věci, kterou nikdy nemůžete předběhnout sami. Ukončete pronásledování něčeho co už není a postavte se tomu, čemu musíte čelit – jste svobodní a EX je nevratně pryč.

Často to neradi přiznáváme, ale naše těla jsou o něco více než biologické stroje. Naše myšlenky a naše emoční stavy a naše pocity se mohou jevit jako obrovské problémy. Musíme se s tím vypořádat. Většina z toho, co cítíme, je pouze produktem chemických látek v naší mysli a těle.

Nejlepší způsob, jak se zvednout z této jámy zoufalství, je dát si ty správné chemikálie a donutit mysl, aby uvolnila ty dobré věci, endorfiny prostřednictvím cvičení.

A pokud nic jiného, ​​budete se cítit dobře. Vidět se v zrcadle po několika týdnech chození do fitka bude pro Vás fajn. Uvidíte silnější verzi sami sebe.

Vyrovnání s rozchodem a partnerská intimita

Partnerská intimita je nedílná součást vztahů. Pro některé lidi je to neuvěřitelně intimní akt, který si vyhrazujete pouze pro ty, které hluboce milujete. Pro jiné je něčím bez lásky, co dělají pro zábavu a potěšení s přitažlivými lidmi.

Důležité však je zapamatovat si, že to není konečné řešení, protože když budete střídat partnery jen pro potěšení bolest nezmizí. Ať už intimnosti pracují pro vás, nebo ne, důležitou součástí je konfrontace se sebou. Zeptejte se sami sebe: chci mít intimní vztah bez lásky?

A ať už je tato odpověď jakákoli – ano nebo ne – musíte se ujistit, že odpověď nemá nic společného s ex.

Pracujte na sobě každý den jste přeci svobodní

Zde je tvrdá pravda, kterou nechcete slyšet.

Bez ohledu na to, jak rychle se z toho chcete dostat, bude to vždy trvat déle, než si myslíte.

Váš partner byl váš partner, byli vaším nejlepším přítelem, vaším nejbližším důvěrníkem, láskou vašeho života. Rozuměl vám způsoby, které nikdo jiný nikdy mít nebude. Máte spolu vzpomínky, které budete navždy milovat. Pomohl utvářet osobu, jakou jste dnes.

A ztratili jste ho. To, co jste kdysi měli, je z jakéhokoli důvodu nemožné vrátit zpět. Cítíte bolest a bolí to. A to je v pořádku. Jen se nevzdávejte. Pokračujte, každý den, každé ráno a každou noc.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..