Jak se seznámit nezapomínejte na nečekané příležitosti

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Příležitost jak se seznámit se občas objeví zčistajasna. A musíte ji chytit za pačesy, protože znovu se už opakovat nemusí. Ideálními místy k seznámení jsou samozřejmě noční kluby nebo kavárny. Ale může se vám to povést třeba i na parkovišti v supermarketu. Nevěříte?

jak se seznamit
jak se seznámit? Nepodceňujte nečekané příležitosti

Jak se seznámit

Přitočte se ke krásné ženě zrovna ve chvíli, kdy si objednává něco k pití. Pozorně poslouchejte a vzápětí si nechte přinést to samé. Poznamenejte něco o tom, že tohle pití vám opravdu chutná a hned máte téma na počáteční konverzaci. Bude nejspíš překvapená, což vám hraje do karet. Neváhejte ale moc dlouho, jinak se kouzlo okamžiku ztratí.

V kavárně je situace trochu složitější. Šanci máte, pokud se na pravidelnou dávku kofeinu stojí fronty u malého pultíku. Jestliže žena stojí za vámi, nenápadně se jí vyptejte na její oblíbenou kávu a jednoduše ji kupte. Všechny ženy ve skrytu duše obdivují galantní džentlmeny.

Jak se seznámit nečekané příležitosti

Noční podniky často ženy navštěvují společně. Všimli jste si, jak často se krásně ženy vyskytují ve společnosti ošklivé kamarádky? Pokud máte zájem o tu hezčí z nich, klidně s ní zapřeďte rozhovor, ale zároveň nenápadně flirtujte i s tou druhou. Zbavíte se tak nálepky povrchního člověka, který zajímá jen vnější krása. A kdo ví, která z nich vám nakonec bude sympatičtější.

Jak se seznámit u větších skupinek je situace zase o trochu složitější. Ale můžete to zkusit třeba s ohromením. Jednoduše zaplaťte pití všem. Moment překvapení hraje pro vás a navázat konverzaci s vaší vyvolenou je rázem hračka.

Fitko a parkoviště

V posilovně je zřídka čas na něco jiného než na tvarování a posílení těla. Ale proč to nezkusit? Příležitostí je hodně. Můžete například požádat ženu, aby vám na chvilku podržela činku. Měla by být nad její síly, což u ní určitě vyvolá úsměv. A nebojte se ptát. Určitě vám ráda ukáže, kde je Scottova lavice nebo bar s občerstvením. A cestou si můžete trochu popovídat.

Ani žena, kterou od vás odděluje okénko auta, nemusí být ztracená. Všimněte si, kde zaparkovala a nechte jí za stěračem krátký vzkaz a svoje telefonní číslo. Pokud jen trochu stojí o seznámení, určitě se vám ozve.

Když máte s sebou kamarády

Při vstupu kamkoli se vždycky držte vpředu s hlavou vztyčenou. Přítomné dámy to jistě zaregistrují a stoupnete u nich na ceně. Skupinku kamarádů lze také využít pro zvýšení zájmu. Jednoduše si se ženou, která se vám líbí, chvilku povídejte a pak se omluvte, že vás povinnosti volají jinam. Získáte image kamarádského, ale ne úplně snadno dostupného muže. A možná si vás po pár minutách přijde vytáhnout z hloučku kamarádů zase ona.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

2 odpovězeno

 • Jako vážně ve fitku? Pokud pominu fakt, že obvykle jsou oddělené části pro muže a žena, tak oslovit ženu ve fitku zavání sexuálním obtěžováním.
  Dost mi to připomíná rady amerických vztahových koučů, které jsou u nás ve valné většině zcela nepoužitelné. Co takhle zkusit něco, co je typické pro naši kotlinu, něco, co odpovídá našemu naturelu. Pokud nevíte, udělejte si průzkum.

  • Děkujeme za komentář. Vážíme si zpětné vazby. Oslovit, ženu ve fitness centru nezavání sexuálním obtěžováním, s tím nesouhlasíme. Samozřejmě je podstatné jak jí oslovíte a kdy. To je již věcí toho kdo jí osloví pokud je to “nezdvořák” máte pravdu.

   Vztahové koučování s tím nemá nic společného. My se snažíme dávat rady lidem zcela zdarma a bez koučování, které zavání taháním peněz z kapsy.. za nic.

   Ohledně průzkumu, spolupracujeme s odborníky ze seznamovací platformy BezvaFlirt.cz a se svolením využíváme jejich obsáhlá data.

   Rádi s Vámi budeme spolupracovat pokud máte co nabídnout našim čtenářům.
   Ozvěte se nám, těšíme se na spolupráci
   Seznamky.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..