Úvod » Rady na úspěšné seznámení » Jak se seznámit na dovolené radí seznamky.com seznámení u moře

Jak se seznámit na dovolené radí seznamky.com seznámení u moře


V předchozím článku jsme se dočetli, jak a kde se můžeme seznámit. Blíží se konec školního roku a s tím přicházejí letní prázdniny podíváme se na to, jak se seznámit na dovolené.

Skončí spousta povinností a začne zábava. Na opalování na pláži, koupání v moři a v bazénu se těšíme snad všichni. Většina z nás odejede na dovolené, tábory a zájezdy, ať už s přáteli nebo s rodinou.

Jak se seznámit na dovolené

Na takové dovolené objevíme nová místa a navštívíme jiné prostředí. Získáme nové zkušenosti a nasbíráme zážitky do památkového alba. I tam se můžeme seznámit s novými lidmi.

Někteří odjedou k moři. Do Itálie, Řecka, Chorvatska a dalších krásných zemí. A co s sebou? No přece dobrou schopnost cizích jazyků, popřípadě slovník.

Právě díky tomu máme větší šanci k seznámení. Obrovskou příležitost mají právě ti z nás, kdo se bez problému domluví. Díky znalosti cizího jazyka můžeme bez problému konverzovat i s cizincem.

Získáme úžasné zkušenosti a zážitky. Dozvíme se něco navíc o tamních obyvatelích a kultuře. A prázdninami to nekončí! V dnešní době rychlého internetu stačí Facebook, E-mail, Twitter apod. a můžeme dále rozvíjet své jazykové schopnosti i po prázdninách doma.

Třeba se právě díky tomu odhodláme přijet další prázdniny zas.

Ulehčené to mají ti, kteří budou prázdniny trávit v Čechách. Mateřský jazyk všichni dobře ovládáme a není problém v domluvě. Už stačí jen v kempu najít příhodný objekt a seznámit se. Na takové letní seznamování je nejlepší nějaká hra.

Beach volejbal, tennis, pink ponk a nebo jen procházení či koupání je příhodné místo pro seznámení.

S novými přáteli můžeme úžívat horké letní odpoledne např. u zmrzliny, ledové tříště, nebo vychlazené limonády či piva.Domů pak přijedeme odpočatí a plní elánu.

Z cest si přivezeme spoustu suvenýrů, vzpomínek a hlavně nadupaný telefonní seznam nešimi nově získanými příteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..