Jak se připravit na první rande rady na první rande

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Rady na první rande usmálo se na vás štěstí a naše seznamka se postarala o Vaše úspěšné seznámení a vy se trápíte, abyste se na báječné schůzce tak trochu neztrapnili? Připravili jsme pro vás tahák – Jak se připravit na první rande, se kterým zvládnete naprosto vše hravě a s bravurou.

Zahoďte starosti za hlavu a těšte se na nadcházející den a večer v příjemné společnosti a vidinou možného seznámení se pomocí několika základních rad, které si přečtete níže docílíte klidu a pohody a přiblížíte se úspěšnému zakončení rande třeba ve Vaší posteli.

Jak se připravit na první rande

Pravidla č. 1 – Pohodlné oblečení

Jak se připravit na první rande

Vklouzněte do oděvu, ve kterém se cítíte více než příjemně. Nevsázejte na nový kousek ,protože nevíte, zda vám skutečně sekne. Toto pravidlo používejte také při výběru vůně. Pokud si nemůžete vybrat ten správný kousek z vaší šatní skříně, suďte jej podle toho, který vám již někdo alespoň jednou pochválil.

Pravidlo č. 2 – Usmívejte se

Pravidlo č. 2 – Usmívejte se

Nemusíte stihnout přelouskat psychologickou příručku jak se připravit na první rande ohledně flirtu či sbalení protějšku. Vsaďte na úsměv, jež představuje tu nejlepší a nejúčinnější zbraň. Tímto zcela jednoduchým gestem zmůžete mnohem více než byste očekávali. Nalaďte se na veselou tóninu a nechejte se unášet atmosférou plnou pohody.

Pravidlo č. 3 – Nestrachujte se dopředu

Pravidlo č. 3 – Nestrachujte se dopředu

Přestaňte si v hlavě tvořit stresující scénáře a zachovejte chladnou hlavu. Pokud jste stydlíni, připravte si seznam témat, kterých se v případě potřeby budete držet.

Zavzpomínejte také na vaše předešlé schůzky a zkuste se poučit z minulých zážitků.

Pravidlo č. 4 – Dejte si sprchu

Pravidlo č. 4 – Dejte si sprchu

Ještě než se vypravíte na dějiště schůzky, skočte pod sprchu a spláchněte nahromaděné napětí, jež by vám bylo jedině k nezdaru.

Budete se cítit svěže a plni energie.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..