Jak randit a vyhnout se osamělosti v izolaci

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Jak randit v době pandemie není pochyb o tom, že pro mnoho z nás byl svět převrácen přímo na hlavu. Sebe izolování, karantény a sociální distancování nejsou jen novou normou, ale mohou trvat i dny, týdny nebo měsíce. Je každodenním bojem, abychom byli schopni nevyrazit do světa a žít život tak, jak chceme. Vyhnout se osamělosti v izolaci je pro někoho snadné pro jiné ne a pro ně je zde pár rad jak se osamělosti vyhnou a navíc se posunout v životě dál.

Online seznamování je stále naživu a funguje (s výjimkou možné schůzky osobně), ale jednu věc, kterou jsem si všiml, bylo to, že mnoho singlů prostě není mentálně na správném místě, aby i nadále účinně pokračovali v seznamování právě teď. 

Zde je několik tipů, které vám pomohou se seznamovávání, zatímco jste v izolaci. Ty vám mohou pomoci cítit se dobře a pokud se vám budou líbit, později můžete přejít na jiné.  

Vyhnout se osamělosti v izolaci pomůže rutina

vyhnout se osamělosti
Život bez rutiny vás dovede na cestu snižování vlastní hodnoty. 

Obecně řečeno, lidé jsou stvoření ze zvyku. Navíc otálení a odmítnutí stanovování cílů vás může poslat přímo do světa plného úzkosti nebo dokonce deprese. Z tohoto důvodu doporučuji implementovat do vašeho každodenního života alespoň pětidenní rutinu (víkendy nechávejte volně plynout). 

Tato rutina začíná tím, že když vylezete z pyžama, vykoupáte se nebo se osprchujete, obléknete se, dáte si make-up nebo se oholíte a začnete svůj den. Zkuste vytvořit seznam úkolů pro každý den v týdnu. Studie ukázaly, že kontrola položek mimo seznamy úkolů může uvolnit dopamin, který způsobí tolik potřebný pozitivní vliv do našeho myšlení. 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Jak randit a rozdělit si úkoly v době izolace

  • Podnikání (tj. Zůstat v kontaktu se spolupracovníky, zkoumat obchodní knihy, podcasty), 
  • Domácnost (úklid různých oblastí vašeho domova), 
  • Osobní ( udržovat kontakty s přáteli a získat nové) nebo seznamování (například navazujte alespoň 3 online spojení týdně vhodná je moderní nová seznamka Amatéři cz s vestavěným video chatem nyní zdarma k vyzkoušení). 

Ať už je to cokoli, můžete zabránit tomu, aby vaše dny spočívaly v tom, že budete jen sedět v pyžamu poflakovat se u televize. Večer ve stejném pyžamu ulehnete.a budete bědovat nad vaší současnou situací.

Vytvořte si s přáteli, rodinou noční herní párty nebo sledujte filmy

Pokud hry nejsou vaším šálkem čaje, možná je v pořádku filmová noc s Netflix. To je, když vy a vaši přátelé nebo rodina zakryjete do plna:) konferenční stolek svými oblíbenými nápoji a občerstvením a sledujete stejný film na Netflixu současně. Aplikace pro videochat jsou k dispozici určitě některou využíváte využijte je stačí, abyste vynaložili trochu úsilí a vše společně zorganizovali.  

Nekoukejte pořád na zprávy neguje Vás to určete si čas ke sledování

Jedním z nešťastných aspektů našeho 24hodinového zpravodajského cyklu je to, že jsme neustále bombardováni zprávami o pandemii a neustále negováni špatnými zprávami. Z důvodu tohoto bombardování negativity omezte dobu, kterou strávíte kontrolou vašich zpravodajských kanálů na maximálně 30–60 minut denně. Sledujte zprávy každé ráno a poté se snažte se na ně již nedívat.

Zkuste se dostat ven 

To může být pro některé problematičtější než jiné, ale vaše tělo potřebuje a touží po slunečním světle, aby správně fungovalo. Kdykoli můžete udělat maximum pro to, abyste si bezpečně a zodpovědně prošli venku. Pokud se nacházíte ve městě, které má stále otevřené parky a turistické stezky, ujistěte se, že stále uplatňujete pravidla sociální distancování pokud máte děti doporučujeme článek sociální distancování s dětmi.

Udělejte si čas na procházku v parku, v přírodní rezervaci nebo na promenádě, pokud je to stále možné. Pokud pro vás není procházka, sedněte si na střechu nebo balkon a nachitejte několik paprsků. Slunce ti udělá dobře, slibuji:)

Využijte nový (nebo starý) koníček online   

Získejte karaoke aplikaci a zpívejte se svými přáteli online, vytvořte virtuální knižní klub nebo podnikněte prohlídku virtuálního muzea! Nebo využijte čas k plánování budoucnosti, o které sníte. Existují vývěsní tabule, které vám umožní vytvořit vizuální reprezentaci vašich budoucích cílů včetně toho, co uděláte, jakmile skončí období vaší izolace. 

Nebo si udělejte čas na učení. Můžete se rozhodnout pro levné kurzy na nesčetné množství témat nebo koníčky na webech. Začněte se učit nový jazyk online aplikací mnoho. Toto je čas, abyste se vymanili ze své zóny pohodlí a udělali něco čím procvičíte svou mysl způsobem, který vám umožní růst uvnitř i vně.  

Posíláme Vám motýlovou pozitivní energii :)

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..