Jak prolomit ledy při seznamování se ženou rady pro stydlivé muže

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Jen proto, že jsme ve věku šíření pandemie nového koronaviru (COVID-19) (doporučujeme článek jak se seznamovat a randit v době pandemie) neznamená to, že bychom měli zapomenout na kouzlo prvního setkání s dívkou osobně. Znáte skóre, ten „setkávací“ filmový okamžik, kdy se pár setká a oba vidí jejich romantický osud odehrávající se ve hvězdách. Jak prolomit ledy při seznamování probereme v tomto článku.

 Ale co když si nejste jisti, jak ke své partnerce na první schůzce přistupovat. Nevíte si rady a jste si nejistý. Tady je šumák zda Vám je 16 nebo 60 let. Nic na to není někdo už takový je. Zde je několik informací o tom, jak mluvit s dívkami, když se cítíte ztraceni a nenacházíte slova..

Jak prolomit ledy při seznamování příležitosti

Jak prolomit ledy při seznamování
Úzkost hodíte při seznamování za hlavu o nic nejde!

Vždy existují příležitosti jak zvládnout okamžik setkání, ale může existovat několik důvodů, proč je nevyužijete. Úzkost z Vás může zbavit půdy pod nohama. Možná se bojíte odmítnutí nebo, že začnete panikařit. Je snadné ztratit ze zřetele to, co chcete říci své partnerce.

Je pravda, že seznamovací aplikace tuto mlhavost odstraňují. Pokud potkáte někoho online, víte, že je k dispozici k rozhovoru. Ale bez ohledu na to, se spousta párů stále setkávají v reálném životě. Setkávají se navzájem prostřednictvím společných přátel nebo práce, nebo se spolu začnou bavit v kavárně. Seznamovací aplikace mohou zametat možnost, ale osobní setkání nenahradí.

Jak mluvit se ženami při seznamování: Základy

Jak tedy přistupujete k dívce, která se vám líbí, když máte jen malou představu o jejím stavu. Je vdaná? Má přítele? Nejdříve je třeba zjistit, co chcete Vy. Hledáte vážný vztah? Nebo je jen rande? Přemýšlejte o tom nejdříve, než se do toho pustíte.

Za druhé, je čas překonat vaši úzkost a strach z odmítnutí . Pamatujte, že úspěch není okamžitý. Může se vám lehce stát, že Vás odmítne. Ale zkuste vidět tyto neúspěchy jako součást vaší cesty k nalezení někoho kdo Vám “sedne”. Všichni děláme chyby, jsme jen lidé. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a budete na své cestě ke splnění cíle jak uspět na seznamce

Vyberte si správný čas k prolomení ledů

Pokud je s někým kdo vypadá jako její rodina nebo kamarádky, možná, že to není ten nejlepší čas. Pokud také sedí u svém notebooku v kavárně je pravděpodobně zaneprázdněná a raději by jste ji neměl rušit. 

Totéž platí pro fitko. Pokud má zapnutá sluchátka a běží na běžícím pásu jako šílená, není to ten pravý okamžik, abyste k ní přišly. Výběr správného času musí být číslo jedna, protože pokud načasování není správné, může zbytek selhat.

Seznamovací rozhovor začněte ležérně a lehce

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

“To, ale opravdu výborné espreso?” ( velmi doporučujeme přečíst si článek Piccolo existuje dozvíte se jaké druhy káv se nabízí v kavárnách a jak si objednat kávu a nebýt za jelito) nebo můžete říci„Opravdu se mi ta vaše taška na notebook líbí, hledal jsem přesně takovou. Doporučila by jste mi ji? Takové a podobné počáteční lehké otázky jsou dobrým startem. 

Seznamování se ženou rady pro stydlivé muže účinně kontrolujete, zda je ochotná konverzovat. Jakmile s ní trochu promluvíš, budeš si moci říct, jestli ji pořád zajímáš, jestli udržuje rozhovor nebo se na tebe dívá. Nebo zda jí vůbec nezajímáš:)

Požádejte o laskavost – můj oblíbený způsob

Dalo by se rozbít led tak, že se nakloníte a řeknete: „Promiňte slečno, mohla by jste mi dát pozor na notebook? Musím si odskočit. Vrátíte se uvidíte, jak reaguje, poděkujete a za odměnu jí pozvěte na Pepsi nebo například zákusek ten se osvědčí v 90%.

Zůstaňte pozitivní usmívejte se (rozumě..)

Znegovaní lidé, kteří si pořád stěžují, vyhledávají tragédie atp z nich to cítíte. Nejsou jednoduše řečeno přitažliví. Lidé jsou přitahováni k pozitivním lidem, takže pokud cokoli řeknete při pokusu navázat rozhovor dbejte na to aby byl pozitivní. Pokud začnete například kritikou baristy (to je ten jak dělá kafe) nebo kavárny, ve, které sedíte jste na nejlepší cestě k nezdaru.

Ujistěte se, že konverzace není jednostranná

Ano, chcete na tuto ženu zapůsobit, takže možná budete chtít strávit pár minut povídáním o tom, proč máte rádi svou práci a další podobné blábolení. Zeptejte se na její názor jednou za čas, nebo se ujistěte, že projevuje zájem.

Seznamování se ženou rady pro stydlivé muže nevyslýchejte ji

Pokud opravdu chcete, aby konverzace pokračovala a jste nervózní, můžete spadnout do výslechového režimu. Ptáte se jí na rychlé otázky: „Kde pracujete?“ “Líbí se ti to?” “Co se ti na tom líbí?”. Dejte jí nějaký čas na rozhovor, než se pustíte do jiné otázky. 

Nezapomeňte, že jste také součástí této konverzace, takže by to mohla být vaše příležitost, aby jste jí také řekli o sobě jiné věci než co děláte. Nezapomeňte, že pokud se konverzace příliš neúčastní, nemusí mít zájem. Rozhodně nechcete ztrácet energii na někoho, kdo vás nebere vážně.

První krok je vždy těžký a děsivý. Je jich tolik, co by vás mohlo psychovat z toho, že byste nikdy nemluvili s nikým z opačného pohlaví na veřejnosti. Pokud stále vidíte dámy, které se Vám líbí a nikdy na ni nepromluvíte nikdy se neseznámíte.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..