Jak projevit lásku a náklonnost. Osvědčené a snadné způsoby. Upevní Vás vztah.

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Jak projevit lásku a náklonnost je tématem, které je neustále opomíjeno a řady partnerů si neví rady jak to udělat. Stejně jako milujeme své partnery, nikdy nemůžete dát svému vyvolenému více lásky a náklonnosti, ale my můžeme svému partnerovi ukázat více gest lásky.

A pokud si myslíte, že ukázat, jak se cítíte, vyžaduje více času, prostě se mýlíte. Jsou to opravdu maličkosti, které fungují, když mají někomu ukázat, jak se cítíte.

Abychom vám pomohli být kreativní dát někomu pro Vás důležitému vědět že ho milujte máme pro Vás návrhy na drobnosti jak ve svém vztahu projevit více lásky a náklonnosti:

Věnujte jim plnou pozornost.

Věnujte svému partnerovi neomezenou pozornost, když s vámi mluví, každý je rád když vidí, že je se zájmem poslouchán. Dělejte to tak jako když jste spolu začínali chodit. Při komunikaci neodbíhejte od tématu vyjádříte tak svůj zájem o dané téma.

Předvídejte partnerovi potřeby. 

Pokuste se předpovědět, co váš partner chce, než on vůbec ví, že něco potřebuje nebo chce. Vyplývá to z pochopení základních hodnot vašeho partnera a velmi to ocení.

Poznejte jejich jazyk lásky.

Líbí se jim laskavosti, fyzické dotyky, dary nebo skutky a služby? Zjistěte více o svém partnerovi a milujte ho tímto způsobem, abyste si vytvořili silný vztah. To to je jedna z důležitých věcí budování hodnotného a trvalého vztahu.

Dejte jim jasně vědět, že posloucháte.

Jak projevit lásku a náklonnost? Třeba takto, když váš partner mluví, poslouchejte podrobnosti a naučte se partnera dotazovat opakováním toho, co říká projevíte tím zájem. Pokládejte otázky na dané téma. Komunikace ve vztahu je klíčovým faktorem pro šťastný vztah.

Dotkněte se jich. 

Každý den jim řekněte, že je máte rádi, když se jich láskyplně dotýkáte, pomáhá to budovat náklonnost. Navíc se lidé cítí bezpečněji ve vztahu, když dochází k častým romantickým dotykům. Co takové občasné objetí třeba 1 x za týden? Vyzkoušejte to a uvidíte jaká dělá zázraky.

Vždy si udělejte čas i když ho zrovna nemáte.

Udělejte si čas na svého partnera, zvláště když jste zaneprázdněni. Odpovězte na jejich SMS nebo přijměte telefonní hovory a dejte jim vědět, že jsou pro Vás prioritou. Být dostupný vašemu partnerovi je nezbytné, aby vztah vzkvétal.

Navažte oční kontakt.

Když se podíváme na Vašeho partnera a navážeme oční kontakt, když s námi mluví, dáte jim vědět, že jste s nimi v přítomnosti a posloucháme je. Cítíme se milovaní, když vidíme potvrzeni zájmu.

Jak projevit lásku a náklonnost obejmutí dělá zázraky. 

Když svého partnera obejmete, ujistěte se, že ho objímáte přirozeně, protože naše srdce a žaludky jsou místem, kde žije velká část našeho nervového systému.

Řekněte jim, proč jsou úžasní.

Říkejte partnerovi, proč je máte rádi. Říci „Miluji tě“ je skvělé. To, co milujeme více, je vědět, proč nás někdo miluje. V čem jsme odlišní nebo zvláštní, že si nás někdo vybral? Verbalizace a komunikace, proč milujete svého partnera, má mnohem hlubší a smysluplnější dopad než si myslíte.

Přibližte tělesně blíž.

Nakloňte se k partnerovi a držte ho za ruku, když s Vámi mluví. To jim ukazuje, že si skutečně vážíte toho, co říkají, a že jste plně zapojeni do jejich života a v jejich pocitech,

Povzbuďte svého partnera. 

Staňte se jejich největším fanouškem a podporovatelem v soukromí i před přáteli. Podporovat svého partnera a umožnit mu, aby vás slyšel, jak ho chválíte, je bezva způsob jak projevit lásku a náklonnost,

Zeptejte se jich, co chtějí. 

Zeptejte se svého partnera, jak se cítí jaký druh náklonnosti oceňuje. Příliš často předpokládáme, že to, po čem toužíme je pro naše partnery stejné. Zjištění toho, co váš partner preferuje a pozor toto může vrátit romantiku do vztahu je pravděpodobnější, že získáte odpověď, v kterou doufáte.

Přijměte to, co nabízejí.

Často si myslíme, že láska je především o dávání. Když jeden partner dává a jeden partner přijímá, vytváří to relační nerovnováhu. Ujistěte se, že přijímáte a oceňujete vše, co vám vaši partneři dávají,

Nezapomeňte na fyzickou lásku.

Objetí, polibek a více se svého partnera dotýkejte. V autě se držte za ruce nebo mu položte ruku na stehno. Přijďte k partnerovi zezadu a překvapte objetím nebo polibkem na tvář nebo krk. Ženy preferují ucho..  Využijte každou příležitost a dotkněte se ho o trochu více, abyste skutečně ukázali, jak moc ho máte rádi.

Jdeme na první rande úspěšně a s přehledem

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..