Jak přimět chlapa, aby mě chtěl: 10 způsobů, jak ho opravdu našlápnout

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Jak přimět chlapa, aby mě chtěl je to snadnější než si myslíte. Flirtování je zábava, ale dostat se na další úroveň chce čas. Jste s někým v přátelství/vztahu a hledáte možnosti ja se dostat dál ve vztahu? Nebo jste v dlouhodobém partnerském vztahu, ale chcete věci změnit? Bez ohledu na to, jaká je vaše situace, existuje tolik různých způsobů, jak chlapa pořádně našlápnou. 

Podívejte se na následující návrhy, abyste se dozvěděli několik způsobů, jak přimět chlapa, aby vás opravdu chtěl. Vypracovali je odborníci na seznamování ze známe seznamovací služby Amatéři, kterou můžete akčně vyzkoušet zdarma včetně video chatu – Dostaň přístup na amatéři zdarma

Jak přimět chlapa, aby mě chtěl

1. Použijte jeho jméno. 

Může to znít jednoduše a jasně, ale lidé opravdu dobře slyší, když slyší svá vlastní jména. Používání něčího jména k upoutání jeho pozornosti nebo zdůraznění určité jistoty. Je ještě víc než použití jména domácího mazlíčka. 

Takže místo toho, abyste mu říkali kotě, podívejte se mu do očí a použijte jeho skutečné jméno. Budete překvapeni, jak efektivní to je.

2. Buďte přímí.


Být stydlivý a flirtující je rozhodně další taktika, jak svého muže našlápnout aby Vás chtěl, ale bude fungovat i úplný opak. Podívat se svému muži do očí a říct mu, že ho chcete, je neuvěřitelně účinné, pokud jde o jeho nasměrování tam kam chcete. 

Chcete, aby vás chtěl? Řekni mu to. Ať už jste vy dva noví nebo jste spolu roky, trocha přímosti jde velmi dlouhou cestou.

3. Opravdu si promluvte. 

Může to znít kýčovitě, ale skutečná konverzace může být opravdu účinná, pokud jde o to, jak chlapa zaujmout. Kdy jste se naposledy spolu spojili kontaktem během konverzace? 

Nezapínejte televizi, minimalizujte rušivé vlivy, zapíněte jemnou hudbu, nalijte si víno a při konverzaci nenavazujte oční kontakt. Lidé mají tendenci ukládat si hlubokou konverzaci, když dojde k problému nebo k něčemu, o čem by skutečně mohli diskutovat, ale nemusí to tak být. 

Určitě si můžete sednout když je příjemná noc, zatímco si budete povídat o svém dni, zprávách nebo o čemkoli jiném, co máte na mysli. Když se na sebe díváme, sedíme spolu blízko sebe na gauči a povídáme si o čemkoli, je to pro většinu lidí zásadní “ano” dokonce i pro muže.

Jak přimět chlapa, aby mě chtěl
Vychlaďte šampanské a připravte pro něj příjemný a klidný večer

4. Pošlete mu SMS. 

Bez ohledu na váš současný vztah je odeslání odvážné textové zprávy velmi rychlým a snadným způsobem, jak muže zapálit. Pokud jste ve vztahu na dálku, je to klíčové. Ale pokud ne a včera večer jste viděli, není nic lepšího než napsat lechtovou SMS.

Záleží na vás, zda vložíte obrázek, ale textová zpráva nemusí být ani grafická. Jednoduše řeknete, co se vám líbilo, když jste spolu byli naposledy, nebo na co se těšíte příště spolu, nebo na co máte chuť – to vše okamžitě způsobí, že vás bude chtít. Muži často trpí poruchou SMS chlap ufňukánek

5. Dotkni se ho. 

Opět se to může zdát zřejmé, ale záměrný dotek je ve vztahu opravdu důležitý. Až budete příště ve velké skupině, chyťte ho za stehno pod stůlem. Nebo pokud jdete na večeři, proč si sáhnout a nezahrát si hru footsie? 

Sedíte spolu doma? Popadněte ho za ruku a jemně jí promněte. Dělá večeři v kuchyni? Odpočiňte si od všeho, co děláte, a jděte mu promasírovat záda nebo ramena. Záměrný dotek mu dává vědět, že na něj myslíte, a je to jemný návrh, kde je vaše mysl.

6. Buďte spontánní.

Kdy jste naposledy volali, že jste nemocná do práce, jen abyste strávili den společně? Spontánnost je opravdu úžasný způsob, jak chlapa pobavit. Jít do práce pozdě, strávit trochu více času společně v posteli. 

Nebo pokud s ním ještě nejste ve vztahu, zeptejte se ho, jestli si s vámi chce zahrát hru a pozvěte ho, aby dělal věci na poslední chvíli. Ať už se vám a vašemu vztahu zdá spontánnost jakákoli, čas od času ji využijte. Není nic více sexy než nečekané překvapení.

7. Víno a večeře.

Od chlapa často očekává, že naplánuje rande, zaplatí drink nebo se ujme vedení v mnoha seznamovacích situacích. Když to přeberete a rozhodnete se udělat něco hezkého nebo neočekávaného, ​​může to udělat velký dojem. 

Pokud jste venku s přítelem, chtěli byste být něčím víc, zkuste mu koupit drink. Pokud se s nějakým člověkem vídáte už nějakou dobu, překvapte ho plánováním rande nebo přinesením jeho oblíbeného jídla domů. 

Být koketní je bezva

Flirt je vždy vítán, i když jste spolu opravdu dlouho. Ačkoli flirtování přichází přirozeněji, když jste na začátku vztahu a navzájem testujete vody, neznamená to, že nemůže existovat stále. Flirtujte se svým chlapem často a očividně.

Takže jdete na první rande čtěte!

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..