Jak poznat, kdy se rozejít? Trápíte se ve vztahu? Začněte nový život!

· Doba ke čtení 7 minut
pošli přátelům

Vědět, kdy se rozejít, může být stejně důležité jako rozhodnutí, kdy se zapojit do vztahu. Všechny vztahy procházejí těžkými časy a tyto těžké časy často testují sílu vztahu. Existuje však rozdíl mezi těžkými časy a vztahem, který prostě nefunguje. Jak poznat, kdy se rozejít, kdy se rozpad stává nevyhnutelným, čím déle váš vztah pokračuje. Koneckonců, nechcete ztrácet čas něčím, co vás neuspokojuje ani nepřidává hodnotu vašemu životu.

Proto jsme se podívali na některé z běžných důvodů, proč vztah přestal fungovat, takže můžete zkontrolovat některé varovné signály, že vaše těžké časy mohou být opravdu začátkem konce.

Jak poznat, kdy se rozejít.. ztráta lásky

Většina lidí má docela dobrou představu o tom, kdy se zamilují, ale co je to láska? Jak víte, kdy se to stane? Pocit z lásky vyžaduje čas a obvykle se to nestane hned na začátku vztahu. Začátek spočívá v tom, že v době, kdy se s někým z vás nemilujete, jste v pohodlném a ustaveném vztahu. Rutina vztahu může ztížit, že jste vypadli z lásky.

Jak poznat, kdy se rozejít, jak tedy poznáš, kdy je Váš vztah bez lásky? Bohužel neexistuje definitivní odpověď, stejně jako zamilování. Mohlo by však být moudré myslet na všechny důvody, proč jste se zamilovali do svého partnera. Platí tyto důvody stále? Chybí vám ta osoba, když jste od sebe?

Strach cítíte když se partner vrací domů?

To je důležité, protože pocit strachu ve vztahu není vždy o tom, že se jedná o špatný vztah lidé v jiných nefunkčních vztazích mohou také cítit nepřirozený pocit strachu. Zjistili jste někdy, že se cítíte divně, když se váš partner vrací domů z práce? Nebo v případě, že říkáte nebo uděláte něco špatně? Bojíte se říci, jak se opravdu cítíte, protože to znovu a znovu skončí stejným argument? Nebo se možná jen bojíte zeptat se na něco, co chcete od svého partnera, protože víte, že budete zklamáni jeho reakcí..

Nikdo by neměl žít ve strachu a to je jasné znamení, že musíte ukončit vztah. Pokud se bojíte podělit se o své věci se svým partnerem nebo se o něj starat, pak je to známka toho, že mezi vámi může být něco špatného.

Začnete mít pocit, že milujte někoho jiného

Jak poznat, kdy se rozejít
Miluje ho a on není Váš partner – to je život užívejte si to..

Můžete milovat dva lidi najednou? Ano, samozřejmě, ale rostoucí přitažlivost pro jinou osobu může být jasným znakem toho, že ve svém vztahu nedostáváte to, co potřebujete, a jinde to najdete.

Pokud nejste v otevřeném vztahu, zamilovat se do dvou lidí prostě není spravedlivé. Pokud zjistíte, že se zamilováváte do někoho jiného a máte pocity lásky k někomu mimo váš vztah, musíte začít přemýšlet o tom, odkud tyto pocity pocházejí. Je možné, že to, co cítíte, je skutečná láska k této nové osobě, a je to něco, co byste měli sledovat poté, co jste upřímní ke svému současnému partnerovi. Může to být také známkou toho, že vám tato osoba dává něco, co váš současný partner není schopen.

Jak poznat, kdy se rozejít – neshody a stále stejné argumenty

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

OK, takže se to může zdát docela zřejmé, ale je to pravda? Neshody v jakémkoli vztahu jsou normální. Když spojíte dvě osobnosti, čas od času se budou lišit v názorech. Mnoho lidí to považuje za zdravé pro vztah. Argumenty jsou přirozenou součástí každého vztahu. Problém nastává, když se neshody změní v argumenty a argumenty jsou častější než mírové časy.

Neshody mohou být malé věci, jako je například barva, která zdobí místnost nebo kam jet na dovolenou. Ty se mohou vyvinout v závažnější fyzické argumenty.

Fyzickým argumentem může být cokoli od mávání paží, když na sebe křičíte, házení věcí atd. Dobrým varovným signálem je, že věci zajdou příliš daleko, je uvědomování si, že často máte nutkání něco házet na svého partnera během argumentů, nebo že mu chcete fyzicky ublížit, ať už emocionálně nebo fyzicky. Pokud se ocitnete v této situaci, pak je ten pravý čas se seriózně podívat na to, co způsobuje argumenty a proč jsou tak znepokojující.

Vaše priority plánování vztahu se mění

Plánování budoucnosti je velká část vztahu, ale když se vaše plány změní nebo nezahrnují partnera, může být čas se dobře podívat, kam vztah pokračuje.

Pokud jste připraveni posunout vztah na další úroveň, ale váš partner není, možná budete muset přemýšlet o tom, zda existuje prostor pro kompromisy. Například, pokud chce jeden z vás cestovat po světě, zatímco druhý se chce usadit a soustředit se na svou kariéru, může být málo prostoru pro vyjednávání. Mít cíle, které se neshodují, ne vždy zajistí nejlepší vztah.

Zpochybňujete vztah?

Je přirozené ptát se, kam v životě jdeme a jaký je náš účel – to nás motivuje k tomu, abychom si stanovili cíle a výzvy, abychom rostli jako lidské bytosti. Když se však začnete ptát na svůj vztah, je to víc než jen další výzva.

Existuje mnoho věcí, které mohou způsobit, že zpochybníte a pochybujete o svém vztahu. Ať už jste venku se skupinou přátel v baru a závidíte jim jaký mají vztah, nebo se prostě ptáte, co vám z vašeho vztahu uniká, neměli byste tyto myšlenky ignorovat.

Sex ztratil svou přitažlivost a to je průšvih

Vztah by měl vždy existovat pro více věcí než jen pro sex, ale pokud jsme naprosto upřímní, je to hlavní důvod, proč jsou dva lidé spolu. Nemusí to být tak, že pohlaví je úplně mimo stůl; může to být tak, že chcete vášnivé milování, zatímco váš partner chce něco jiného. Nebo se to možná stalo spíš fuškou, něčím, co musíte udělat, místo něčeho, na co se oba těšíte. Jednoduše řečeno, pokud se sex stane něčím, co se vám už nelíbí, je to dobrý indikátor toho, jak poznat, kdy se rozejít.

Je to spousta práce budovat vztah vyžaduje úsilí

Všechny vztahy vyžadují úsilí, ale pokud dáváte hodně a nedostáváte nic zpět, je třeba upravit rovnováhu. Snažíte se vždy usilovat o intimitu? To je jeden z nejčačtějších způsobů, jak můžete věnovat více úsilí Vy než váš partner. Pokud zjistíte, že máte vztah s některým z výše uvedených problémů, nemusí to nutně znamenat, že pro váš vztah vůbec neexistuje naděje. Mnoho z těchto věcí může být společně vyřešeno a vylepšeno promluvte si spolu a když to po čase stejně nepomůže odejděte do nového života a najděte si již poučení a silnější – nový vztah.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..