Jak opustit někoho, koho milujete a začít nový život udělejte to – Návod

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Rozchody jsou těmi nejvíce nesnesitelnými věcmi, se kterými se každý musí vypořádat. Přestože na rozchod (pravděpodobně) nikdo nezemřel, je to jako úmrtí, protože jste ztratili nejbližšího přítele. V závislosti na tom, jak dlouho jste spolu byli, může být opuštění někoho, koho jste milovali (nebo stále milujete), chaotický, bolestivý a zničující. Ale pokud ve svém srdci víte, že je čas odejít a posunout se dál spalte mosty a jděte do toho.,

Návod jak opustit toho koho milujete.

Odstraňte ho ze svého života úplně a nekompromisně

opustit někoho, koho milujete
Nekomplikujte si to spalte všechny mosty a jděte dál

Potřebujete čistou hlavu i srdce, takže si zničte všechny vazby. Zní to tvrdě, ale je to nutné. Lidé si rádi myslí, že mohou zůstat se svými EX přáteli, ale obvykle to zkomplikuje věci tak, že to nedělejte. To znamená, že odstraníte jejich číslo, odstraníte je ze svých účtů sociálních médií, smažete všechny fotografie z nich v telefonu a přestanete odpovídat na jejich hovory. To neznamená, že s nimi už nikdy nemůžete mluvit, ale zatímco se pokoušíte dostat se dál, tak to musí takto přísné být. Vše zničit a bez slitování.

Vyvarujte se přemýšlet o tom, co by mohlo být kdyby..

Je lákavé vrátit se k tomu, co je pohodlné, ale existuje dobrý důvod, proč jste se rozhodli toho člověka opustit a pokusit se jít dál. Pamatujte si to ve chvílích, kdy se budete cítit slabí. Pokud budete stavět na budoucích vizích toho, co by mohlo být, kdybyste to neskončili, nebo pokud si odpustíte jeden druhému a vrátíte se k sobě, budete se jen více trápit.

Nedělejte krok zpátky!

Nemyslete na to, co by se mohlo stát, kdybyste se dali zase dohromady – místo toho se zaměřte na to co je pro Vás nejlepší – posunout se dál

Nepotlačujte bolest, kterou v srdci cítíte

Stát tváří v tvář vaší bolesti je jediný způsob, jak se z toho dostat. Časem to nebude tolik bolet. Je v pořádku cítit se mizerně, smutně nebo osaměle. Nesnažte se potlačit tyto pocity nebo je ignorovat. Tím, že se necháte těmito přirozenými pocity plně obejmout bez ohledu na to, co cítíte, se jim postavíte a budete těmto pocitům čelit a nakonec vyhrajete.

Buďte k sobě laskaví rozmazlujte se

Ujistěte se, že máte dostatek spánku, dobře se stravujete a máte sluneční světlo. Je v pořádku chtít být sám na čas, ale neizolovat se úplně. Ztráta někoho, koho milujete, může být tak těžká, že to fyzicky bolí. Je to doba, kdy musíte být laskaví, něžní a trpěliví.

Udělejte si čas a přemýšlejte proč

Zamyslete se nad tím, co se pokazilo. Existuje velmi dobrý důvod, proč jste se vědomě rozhodli opustit milovanou osobu a jít dál. Něco nefungovalo. Takže si udělejte čas, abyste se nad tím zamysleli. Takto se učíme, rosteme a vyhýbáme se opakování stejných chyb znovu.

Odpuštění Vás posune

 • Pocit hněvu nebo viny ve Vás nepomaže
 • Rozhodněte odpustit Vám i partnerovi
 • Odpusť jim za všechno, co Vám udělali, a odpusť sobě co jste udělali jim

Oslovte své přátele jděte třeba na kávu

Je normální, že v této době toužíte po osamocení, ale je také důležité, abyste měli kolem sebe podpůrný systém přátel, který vám pomůže zvládnout tuto obtížnou dobu. Možná nebudete chtít mluvit o všem nebo vysvětlovat svá rozhodnutí. Společnosti přítele, může být právě tím co potřebujete.

Odlehčíme si Vážně téma odkazem na zajímavý článek, který Vám pomůže zorientovat se jaké druhy káv se servíruji v kavárnách. A to se Vám teď může hodit! Po přečtení budete znát správnou výslovnost a nebudete před svými přáteli za jelito.. Možná právě tato zkušenost Vám pomůže nalezt nové zajímavé přátele. Hodnotný informacemi o kávě nabitý článek o kávě zde Piccolo existuje

Cvičte si vděčnost za každou drobnost

Každý den zkuste najít alespoň jednu věc, za kterou budete vděční. Ve vašem životě se pravděpodobně odehrávají nejrůznější krásné věci, které jste přehlíželi. Je snadné ztratit ze zřetele, jak skvělý život může být. Zejména když jste si hodně prošli negativními podněty v minulém vztahu.

Povzbuďte se, abyste pokračovali ve svém životě

Nový vztah nebo sex vám nepomůže zapomenout na někoho, koho milujete – musíte to udělat sami. Nedostávejte se zpět tím, hned začnete chodit nebo spát se spoustou lidí, abyste zapomněli na toho, kdo má stále na mysli. Divili by jste se, ale je to častý jev jak u mužů i žen v podobných situacích – nefunguje.

Udělte si povolení být šťastní

Například setkání s novými lidmi, jen abyste si připomněli, že tam venku jsou úžasní “cizinci” s nimiž se teprve musíte setkat. Může být bezvadné například zahájení nového koníčka nebo naplánování samostatného výletu.

Začněte pomalu plánovat Váš nový svobodný život jaký ho chcete mít Posunout se dál není o nalezení někoho jiného, ​​do kterého se zamilujete, ale o poznání, že je to pro vás v budoucnu možné, a dostat se do bodu, kdy jste na to připraveni.

Těm, kteří tento boj mají za sebou gratulujeme. Těm z Vás, kteří přemýšlí o tom být svobodní radíme – udělejte to. Život za ten boj stojí.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

jedna odpověď

 • Dobrý den,
  Já si přesně tímto prošla, žila jsem přes 8 let s partnerem, kterého jsem milovala. Bohužel se z něho stal pecivál a lenoch. Postupem času jsme přestali jezdit na výlety a nikam nechodili ven.

  Já jen do práce a pak domů, kde on ležel u TV a popíjel víno. Sexu už vůbec nebyl schopen. Začalo mi hop být líto, později jsem ho začala nenávidět, ale přesto jsem ho milovala.

  Skončila jsem na psychiatrii a u psychologa. Tam jsem pochopila, že život máme jen jeden a jak s ním naložíme je naše věc. Sebrala jsem všechny síly a řekla mu, že odcházím.

  Začal se měnit až z něho byl ten chlap jakého jsem poznala dříve. Díky podpoře psychologa jsem ten krok zpátky neudělala a odešla od něho. Vy to udělejte také pokud nejste ve vztahu šťastní.
  Přeje Vám hodně lásky a spokojeného života
  Jitka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..