Jak odmítnou nabídku na seznámení a nenegovat sebe a toho druhého

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Jak odmítnou nabídku na seznámení to je jedním z nejvíce nepříjemných zážitků v online seznamování je odmítnutí někoho, kdo o vás projevil zájem. Většina lidí nemá rádo odmítnutí a zároveň nemá rádo, když jsou nositelem špatných zpráv. 

Říkat „díky, opravdu ne děkuji“ však není jen dobrá etiketa online seznamování, je to také důležitá součást vašeho hledání osoby, o kterou se opravdu zajímáte a cítíte, že by mohla být tou pravou..

Jak tedy říct lidem, že o ně nemáte zájem aniž byste z toho vyšli v pohodě a neměli výčitky a špatný pocit, že jste někomu ublížili?

Jak odmítnou nabídku na seznámení
NABÍDKU NA SEZNÁMENÍ ODMÍTEJTE S LÁSKOU

Co říci poté, co jste dostali zprávu online

Jste to vy? Cítíte vždy tlak, abyste odepsali nebo odmítli pokaždé, když vás někdo osloví na Vašem seznamovacím profilu. Odepisujte pouze někomu, kdo si našel čas a napsal vám skutečnou a autentickou zprávu i když Vám nesedne.

Odpovězte upřímně a bez urážení. Pochopí to a oba dva se nenegujete a jdete dál. V případu, že narazíte na jedince, který nepochopí a bude Vás hejtovat zprávami dejte ho jednoduše do ignore jak jak to jde například na seznamce Amateri-cz.cz.

Mrknutí, tykání a lajky Vašich fotek se nepočítají. Je to líný přístup jedinců, kteří ve většině případů nemají zájem o vážný vztah a jen “opruzují”, takže si nezaslouží váš čas!

Radí Seznamky.com

Pokud cítíte, že musíte odpovědět, buďte struční, přímí a laskaví. Například – Děkuji za váš zájem, ale nevidím nás dva, že bychom se k sobě hodily. Přeji vám při hledání partnera hodně zdaru.

Jak odmítnou nabídku na seznámení není umění a netřeba si s tím zatěžovat hlavu. Pokud je Vám nepříjemné někoho odmítnou usmívejte se a sdělte mu to pozitivně.

Další možností jsou na hraně = zdvořilé výmluvy. 

Když někoho odmítám při online seznamování, myslím si , že většina lidí z dané konverzace prostě zmizí, odejde a bude hledat dál jinde. To je v pořádku, pokud byly zprávy, které jste si vyměnily pro Vás “omezené” a neoslovili Vás tak jak očekáváte od svého partnera.

Pokud chcete ukončit zasílání zpráv chytrým a laskavým způsobem, můžete jednoduše říci, že jste někoho potkali a v tuto chvíli se věnujete jemu. Pozor nedávejte zpětnou šanci typu oslov mě za 14 dní jak to dopadne. Budte přímý a upřímní.

Další možnost odmítnutí = také na hraně

Můžete říci, že jste si s nimi rádi povídali, ale momentálně nemáte kvůli práci atd.

Důležité upozornění! Pokud toto napíšete je to jasný signál pro inteligentního člověka, že o něj nemáte zájem usměje se a pochopí to… “blbec” Vás bude i nadále obtěžovat. Dejte ho zase o ignore.

Zkušenosti odborníků na partnerské vztahy

Komplimenty jsou také bezva a jsou příslibem na dlouhou cestu hledání partnera. Nezapomeňte použít pozitivní myšlenky a zmínit, jak oceňujete pozornost. kterou Vám věnovali. 

Nikdy nevíte, jestli si s tímhle člověkem znovu zkřížíte cestu, takže je nejlepší to zvládnout pozitivně, díky čemuž se oba budete cítit dobře!

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..