Jak napsat seznamovací profil, i když nejste spisovatel romantik

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Jak napsat seznamovací profil to není jen tak psaní online seznamovacího profilu je jednou z těch strašných životních nezbytností, stejně jako psaní motivačního dopisu, psaní životopisu nebo psaní jakékoli dobré věci o sobě. Každý na planetě úplně nesnáší uvedení důvodů, proč by si je někdo měl vybrat, ale může to být obzvláště těžké, pokud psaní není přesně pro Vás to ořechové. 

Ale nebojte se! Nemusíte se uchýlit ke kopírování a vkládání životopisu a doufat, že někoho zaujme vaše schopnost delegovat úkoly za účelem zvýšení produktivity. Zde návod, jak napsat seznamovací profil, který dá kolegům na online seznamce dát představu o tom, kdo jste a nebojte žádná agónie není nutná.

Použití seznamů

Vytvoření seznamu vašich oblíbených věcí je stručný a snadný způsob, jak sdělit, co vás zajímá, a někdo, kdo prochází vaším profilem, získá představu o tom, zda máte něco společného. Obrovský hudební fanoušek? Pojmenujte všech pět nejoblíbenějších písní všech dob.

Jste obrovský fanoušek dokumentárních filmů? Seznamte se se základními pouštními ostrovy. Může to být cokoli – země, které jste navštívili, restaurace ve vašem městě nebo umělci. Prostě vytvořte seznam, z něhož se cítíte docela vášnivě, takže budete moci mluvit na toto téma, až ho někdo přednese.

Přidejte svůj oblíbený vtip

Udržení krátkého a jednoduchého profilu tím, že vytvoříte hádanku nebo napíšete vtip, ale vynecháte pointu, je za a) zajímavé a za b) prokáže, že máte smysl pro humor a konečně za c) nutí lidi, aby s vámi buď mluvili, nebo aby celý den přemýšleli o začátku toho hloupého vtipu.

Jak napsat seznamovací profil použijte uvozovky

To může snadno putovat do teritoria, které je komicky tristní nebo nudné, takže je nejlepší vyhnout se typickým citátům a jít na něco trochu jedinečnějšího. Vyberte si něco od autora nebo osobnosti, která pro vás něco znamená, a vyberte věc, která hovoří o vašem životním stylu, základní filozofii nebo aspiracích. Jinými slovy, nechte za vás pracovat profesionální spisovatele nebo řečníky třeba Maláčovou..

Příklad: „Pokud mě v nejhorším případě nezvládneš, v nejlepším případě si mě nezasloužíš.“ 

řekla Marilyn Monroe, pravděpodobně při jídle pikantních kuřecích křídel.

Přimějte svého přítele aby Vám pomohl

Aby to udělal za vás.. Pro někoho, kdo vás už miluje, je snazší formulovat to, čím jste výjimeční, a častěji ve vás vidí úžasné věci, které vy sami nevidíte. Pokud tedy přemýšlíte, jak napsat seznamovací profil, nechte svého blízkého přítele ukázat vám, jak se to dělá. 

Nebo ještě lépe, protože neexistují žádná pravidla proti tomu, abyste ve svém seznamovacím profilu měli hostujícího autora, položte otázku svému kamarádovi: „Kdybys mě chtěl s někým domluvit první rande, co bys mu o mě řekl? Získáte tak autentickou energii a nadšení, pravděpodobně trochu humoru a hlavně upřímnost. A jako bonus je to skvělá podpora ega

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..