Jak napsat milostný dopis v době COVID-19

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Milostný dopis v době COVID-19 pokud jde o vyznání lásky, romantici téměř opustili starověké umění milostného dopisu ve prospěch rychlejších médií, jako jsou telefony, SMS a emaily. Je čas to vrátit. 

V roce 2021 je milostný dopis stále krásným romantickým gestem a vy nemusíte být žádní odborníci, abyste věděli, jak dobře milostný dopis napsat. Je to těžké, ale stojí to za to a váš partner vás za to ocení zejména v této nelehké době (publikováno 16.02.2021)

Zde je několik tipů pro rychlé napsání milostného dopisu, které vám pomohou vytvořit milostný dopis, díky kterému váš partner omdlí.

Milostný dopis v době COVID-19 vypadá hezky

Pokud jde o milostné dopisy, nejdůležitější je kvalita materiálu. Nezapomeňte vybrat elegantní obálku, hezkou pohlednici typ kvalitního papíru. Tím se podstatně zvýší efekt při přijetí dopisu.

Psaní rukou je také nutností. Většina půvabu milostného dopisu pochází z jeho intimní a osobní povahy, takže ho nezničte psaním na počítači a následným tiskem. 

Pokud rukopis není vaší silnou stránkou, je v pořádku, pokud není dokonalý. Takhle je to osobnější. Váš partner ocení úsilí.

Napište si osnovu

Budete potřebovat si připravit osnovu. Ta bude fungovat jako váš plán. Díky tomu, pokud se při psaní ztratíte, vám nehrozí, že na nápad zapomenete. Osnova může být jednoduchá jako třeba tři odrážky, pokud vám pomůže uspořádat nápady.

Stačí začít psát

Většina z nás nepíše pravidelně a nepřemýšlí o svém psaní, když to dělá. Myšlenka napsat něco tak osobního jako milostný dopis může být skličující. Pamatujte, že nejste Ernest Hemingway. Nejlepší způsob, jak překonat úzkost ze začátku, je začít. Připomeňte si, že revizi můžete provést kdykoli.

Sdílejte své srdce

Nyní k části psaní milostného dopisu v době COVID-19 Otevřete své srdce svému partnerovi a nechte ho se do Vás vcítit. Připomeňte mu, že jej máte rádi a je pro Vás vším, i když jste to už mnohokrát řekli. Znovu potvrďte své pouto. 

A co je nejdůležitější, buďte upřímný. Síla milostného dopisu vychází z jeho autenticity a vaší schopnosti sdílet své srdce. Chce to odvahu se písemně otevřít, ale tato zranitelnost je faktorem X, díky kterému je milostný dopis milostným dopisem

Vyjmenujte vlastnosti, které na svém partnerovi

Sedíte u stolu a píšete romantický dopis své lásce. Jaké jsou věci, které na ni milujete, Poděkujte za jejich trvalou podporu nebo za způsob, jakým se o Vás starají. I když jste partnera již mnohokrát pochválili připomenutí je vždy vítáno.

Vzpomeňte si na společný okamžik kdys to začalo

Zamilovali jste se na prvním rande nebo jste se zamilovali postupně? Ve svém dopise se zamyslete nad okamžikem, kdy jste věděli, že váš partner je někdo výjimečný a chcete s ním zestárnout.

 Je pravděpodobné, že ten okamžik je pro ně také speciální. Romantika ve vztahu je postavena na vášni a odhodlání a část tohoto základu odhodlání pochází ze sdílené historie. Vyvolání vašeho milostného příběhu pomůže vašemu dopisu mít větší dopad.

Vyjádřete vděčnost za jejich partnerství

Nikdo není dokonalý a žádný vztah není snadný. Poděkujte jim, že vás na cestě doprovázejí a poděkujte jim za jejich nasazení. Opětovné potvrzení vazby je jednou z nejdůležitějších částí psaní milostného dopisu.

Milostný dopis v době COVID-19

Nemusíte být dokonalí, ale snažte se. Zkuste napsat dopis několikrát nebo si jej pište na cvičný papír. Psaní návrhů je dobrý způsob, jak získat cit pro průběh dopisu a lépe porozumět pocitům, které se snažíte překonat. 

Také zmírňuje tlak, že první pokus musí být dokonalý. Vždy jej můžete zrušit a přepsat později. Až budete připraveni, přiložte pero na papír.

Jak na první schůzku cenné rady

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..