Jak najít přátele a lásku. V leže z gauče to nepůjde čtěte!

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Jak najít přátele je zdá se snadné, ale randění není vždy snadné. Když se snažíte najít lásku, je v pořádku být frustrovaný nebo se cítit trochu beznadějně. Důležité je, abyste zůstali pozitivní! Online je spousta singlů, s kterými se můžete setkat “venku”! Musíte jen vědět, kde je hledat.

My doporučujeme seznamovací platformu Bezva Flirt kde máte k dispozici i video chat, který Vám pomůže svůj protějšek ohodnotit live z pohodlí domova nebo třeba z Vaší oblíbené kavárny. Tak se můžete lépe rozhodnout pro reálné setkání

Pokud máte v poslední době smůlu v lásce, možná je čas znova zamíchat karty a vytvořit si nový plán! Místo toho, abyste hledali online, zkuste se na 14 dní odhlásit a jít na to jinak.

Provedením změny v rutině seznamování můžete osvěžit svůj výhled na milostný vztah. Pokud jste tedy připraveni si od seznamování online odpočinout, postupujte podle níže uvedených rad. Nikdy nevíte, koho najdete…

Jak najdu nové přátele praktické rady

Jak najít přátele
Jak najít přátele? Jděte na party, do města mezi lidi!

Seznamte se prostřednictvím společných přátel

Setkání s novými lidmi prostřednictvím přátel nebo rodiny je příběh starý jako čas a to z dobrého důvodu. Když vás přítel někomu představí, může to často vyloučit proces prověřování.

Je pravděpodobné, že máte integrovanou úroveň důvěry, kterou při online seznamování možná nezískáte. Proč? Protože už máte společného kamaráda a tam je patrná vysoká pravděpodobnost, že spolu vycházíte. Všímejte si a dávejte pozor na roztomilé spolupracovníky, sourozence a přátele svých přátel.

Ať už se s nimi setkáte na neformálním setkání bude to pravděpodobně rozhovor, ze kterého můžete mít dobrý pocit hned od začátku.

Najděte si skupinové aktivity

Odstraňte nepříjemné ticho při prvním setkáním s někým, kdo má společné koníčky. Připojte se k týmu vašich přátel, kteří hrají badminton. Zúčastněte se společně kurzu vaření nebo se připojte k dobrovolné organizaci. 

Na výběr máte nepřeberné množství možností. Perfektní zprávou je, že po takové akci se většinou zajde na jedno a tam prolomíte ledy 100% proč? Máte společné zážitky tedy si o čem povídat.

Nestyďte se a oslovte “cizince”

Může to znít banálně, ale lásku můžete najít kdekoli. Každé místo, které navštívíte, je další příležitostí k nalezení dalších singlů, se kterými se můžete setkat. 

Zeptejte se tedy roztomilého chlapa na farmářském trhu, jestli má dobrý recept na lasagne. Udělejte si malý rozhovor se svým novým přítelem, o kterém si myslíte, že je do vás zamilovaný . Řekněte fešákovi v metru, že se vám líbí kniha, kterou čte. Co můžete ztratit?

Dokud budete zdvořilí a nebudete příliš rušiví, je možné se setkat s roztomilými lidmi. Jednoho dne by každý mohl žárlit na váš příběh, jak jsme se seznámili se svým partnerem.

Jak najít přátele budte akční jděte do aktivit na plný plyn

Buď upřímný. Snažíte se najít singly, se kterými se můžete setkat v reálném světě… nebo v leže s aplikací v mobilním telefonu ze svého gauče? 

Staňte se osobou ano! Zúčastněte se společenskych akcí nebo se setkejte s přáteli v místním parku. Flirtování a randění je stále možné ve věku sociální distancování

Hledání lásky je mnohem jednodušší, když se rozhodnete vydat ven. Budete překvapeni, jak velký rozdíl v seznamování bude mít přidání jedné společenské události do vašeho kalendáře.

Stejně jako je v moři spousta ryb, existuje spousta způsobů, jak se setkat s nezadanými! Pokud vás unavuje hledat „ten“ online zázrak, zkuste si udělat přestávku. Může to dokonce oživit vaše hledání lásky. 

logo

ZDARMA K VYZKOUŠENÍ

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..