Jak mluvit se ženami online úspěšné seznámení

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Někteří muži rádi říkají, že ženy jsou komplikované. A mají pravdu! Ženy jsou komplikované. Ale pak jsou i muži komplikovaní. Muži a ženy se velmi liší, ale všichni se řídíme základními sociálními pravidly a normami. 

Tento článek vám dává pár rychlých tipů, jak pochopit, jak se ženy liší, a zvládnout sociální normy, které umožňují snadnou konverzaci. Využili jsme spolupráci s odborníky na online seznamování z flirt seznamky BezvaFlirt.cz abychom přišli s několika způsoby, jak zajistit, aby vaše online komunikace se ženami byla na co nejlepší úrovni..

Průvodce pro muže jak mluvit se ženami online

Za prvé nebuďte hulváti respektujte ženy a buďte k nim uctivý


To se zdá jasné, ale překvapilo by vás, kolik lidí je při online komunikaci neuctivých. Jako muž byste se měli vždy chovat k ženám s úctou. To znamená, žádná hrubost, žádné urážky, žádné nevhodně sexuální komentáře. 

Online komunikace může být obtížná. Některé jemné nuance vašich vtipů nebo komentářů mohou být brány jako nevhodné. Buďte tedy opatrní, přečtěte si znovu, co jste napsali než to odešlete. Možná si myslíte, že jste zábavný, ale ona si může myslet, že jste úplný blbec.

Jak mluvit se ženami online
Ženy jsou komplikované musíte vědět jak na ně

Komplimenty ano, ale originální ne žádné provařené

Některé komplimenty jsou vhodnější než jiné komplimenty na intelektuální nebo emocionální úrovni. Mnoho mužů si do kola jede slova: „Jsi krásná,“ nebo „Vypadáš úžasně.“ Každá žena má ráda pochvalu za její vzhled. Je pravděpodobné, že to už slyšela milionkrát. A Vybudete vypadat jako každý jiný chlap, který jí zasílá zprávy. Ničím se neodlišíte.

Zkuste to promíchat a pochválit ji za něco jiného. Ženě obecně lichotí komplimenty o její inteligenci, laskavosti nebo hodnotě její osobnosti než komentáře o jejím fyzickém vzhledu.

Pokud pochválíte její vzhled, udělejte to konkrétněji. Poznatky ukázaly, že ženy ochotně a více reagovaly na zprávy, které vychvalovali konkrétní věci o jejich vzhledu oči, vlasy nebo brýle atd. místo stále omílaného Jsi tak krásná…

Jak mluvit se ženami online připravte si do zásoby témata

Někdy je největším problémem rozhovorem se ženou, zvláště když jste nervózní a ktomu ještě stydlivý. Dejte si tedy pozor aby jste nevyčerpali témata ve, kterých jste silní. Pokud se konverzace zastaví, může to být zabiják. 

Mějte tedy předem připravených několik otázek. Stejně tak si připravte témata, která dle profilu Vašeho protějšku máte společná. I když jsou trochu obecné nebo nudné, je dobré mít něco připravené. Tímto způsobem, pokud v konverzaci dojde k pauze, budete připraveni.

Pokud čeká, až jí pošlete zprávu zpět, mějte na paměti, že spoustě žen se líbí, když si muži s odpovědí dají na čas. To znamená, neodpovídat ihned, ale dejte si čas. Nejlépe do druhého dne.

Je to pro ženu tajemné a udržuje jí to hádkách, Hrát si na těžko přístupného je dobré, když jste offline, ale online? Prostě to nefunguje. Podle  údajů z BezvaFlirt z více než 2,4 milionů konverzací , pokud někdo neodpoví do 24 hodin, je 97% šance, že protějšek již ztratí zájem..

Ptejte se na vše co Vás zajímá ženy to mají rády

Všichni lidé mají rádi, když se o ně někdo zajímá a chce se dozvědět více. Pokud máte pocit, že žena nemá co říci, zeptejte se jí na její vkus v hudbě, filmech nebo knihách. Zjistěte, co ji nejvíc baví, jakou má práci nebo dokonce co si přeje. I když se zeptáte, jaký poslední film viděla, i když ho nenáviděla, může to vést k dobré konverzaci a pomůže vám ji poznat.

Netlačte na pilu ženy to nesnáší

Většina žen neocení, když muži působí jako arogantní nebo příliš snaží zapůsobit. Druh škádlení, ke kterému dochází mezi muži, není stejný jako druh komunikace, ke které dochází mezi mužem a ženou. 

Neříkejte jí o všech úžasných věcech, které děláte, jaké auto řídíte nebo jak jste právě dostali nový telefon. Pokud má zájem, jsou to věci, které si sama všimne a ocení. Pokud se chcete trochu chlubit a zdůraznit, co vás dělá pro ni skvělým úlovkem. Vyprávějte příběh o něčem skvělém, co jste udělali, o kterém si myslíte, že by si také užila. Tímto způsobem to není jen o Vás.

Je pravděpodobné, že mluvíte se ženami lépe, než si myslíte. Potřebujete jen trochu praxe. A to je jedna z nejlepších věcí na online seznamování. Existuje spousta příležitostí poznat nové lidi. Takže se bavte, flirtujte, klaďte otázky, a budete mít schůzek v okamžiku tolik, že nebudete stíhat..

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..