Jak mluvit se ženami na online seznamkách a mít schůzku v krátkém okamžiku

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Mluvit se ženami online a být úspěšný aneb mít rande v krátkém okamžiku. Někteří muži rádi říkají, že ženy jsou komplikované. A mají pravdu! Ženy jsou komplikované. Ale pak jsou i muži komplikovaní. Muži a ženy se velmi liší, ale všichni se řídíme základními sociálními pravidly a normami. 

Tento článek vám dává pár rychlých tipů, jak pochopit, jak se ženy liší, a zvládnout sociální normy, které umožňují snadnou konverzaci. 

Mějte na paměti tyto věci a dozvíte se, jak mluvit se ženami online

S ženami mluvte vždy s respektem nejen při seznamování

Může se to zdát zřejmé, ale překvapilo by vás, kolik lidí se při online komunikaci stane neuctivými. Jako muž byste se měli vždy chovat k ženám s úctou. To znamená, žádná hrubost, žádné urážky, žádné nevhodně sexuální komentáře.. pánové

Online komunikace může být obtížná. Některé jemné nuance vašich vtipů nebo komentářů mohou být brány jako neuctivé Buďte tedy opatrní, přečtěte si znovu, co jste napsali, a získejte cit pro ženu a konverzaci, než začnete být agresivnější. Možná si myslíte, že jste hraví a ona si může myslet, že jste úplný blbec.

Pozor na komplimenty přemýšlejte a budte kreativní

komplimenty jsou lepší než jiné Komplimenty na intelektuální nebo emocionální úrovni, nikoli přísně fyzické, vás mohou dostat daleko v online rozhovorech. Mnoho kluků začíná slovy „Jsi krásná,“ nebo „Vypadáš úžasně.“ A jo, každá dívka má ráda pochvalu za její vzhled, ale je pravděpodobné, že to už hodně krát slyšela a budete vypadat jako každý jiný chlap, který jí zasílá zprávy.

Zkuste to promíchat a pochválit ji za něco jiného. Ženu obecně lichotí komplimenty o její inteligenci, laskavosti nebo hodnotě její osobnosti, než komentáře o jejím fyzickém vzhledu.

Pokud narážíte na její vzhled, udělejte to jedinečným. ženy reagovaly lépe na zprávy, které uváděli konkrétní věci o jejich vzhledu jako oči, vlasy nebo brýle místo slov jako krásná atd..

Na online rozhovor se ženou se připravte předem

Někdy je největším bojem s rozhovorem se ženou, zvláště když jste nervózní, vyhnout se vyčerpání věcí, o kterých byste mohli mluvit. Pokud se konverzace zastaví, může to být zabiják a konečná. 

Takže máte několik připravených otázek, které byste rádi položili lidem, nebo několik témat, která byste chtěli přednést. I když jsou trochu obecné nebo nudné, je dobré mít něco připravené. Tímto způsobem, pokud v konverzaci dojde k pauze, budete připraveni.

Pokud čekáte, než jí pošlete zprávu zpět, mějte na paměti, že spoustě žen se líbí, když se kluci takto hrají. Je to tajemné, udržuje je to v hádkách, může je to pobláznit, ale je to také součást zábavy. 

Žena chce vidět Váš zájem o její osobu ptejte se jí co dělá atd.

Všichni lidé mají rádi, když se o ně někdo zajímá a chce se dozvědět více. Pokud máte pocit, že žena nemá co říci, zeptejte se na její vkus v hudbě, filmech nebo knihách. Zjistěte, co ji nejvíc baví, jakou má práci nebo dokonce co si přeje. I když se zeptáte, jaký poslední film viděla, i když ho nenáviděla, může to vést k dobrému rozhovoru a pomůže vám ji poznat.

Při rozhovorech se ženami na online sezmkách netlačte na pilu

Většina žen neocení, když muži působí jako arogantní nebo jako by se příliš snažili zapůsobit . Druh škádlení, ke kterému dochází mezi muži, není stejný jako druh komunikace, ke které dochází mezi mužem a ženou.

Neříkejte jí o všech úžasných věcech, které děláte, jaké auto řídíte nebo jak jste právě dostali v práci nový telefon. Pokud má zájem, jsou to věci, kterých si sama všimne a ocení. Pokud se chcete trochu chlubit a zdůraznit, co vás dělá skvělým úlovkem, vyprávějte příběh o něčem skvělém, co jste udělali, o kterém si myslíte, že by si to také užila. 

Být příliš agresivní hned na pálce může selhat. Data ukazují, že první zprávy od mužů, které zmiňují večeři, pití nebo oběd, mají o 35% méně odpovědí. Ve své první zprávě někoho nikam nezvěte.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..