Jak být mužem, po kterém ženy touží, respektují ho a dokonce ho milují

· Doba ke čtení 7 minut
pošli přátelům

Jak být mužem, po kterém ženy touží zde se dozvíte jak na to a dokonce i jak to udělat aby Vás ženy milovali. Čtěte pozorně. Kdysi znamenalo být mužem přinést domů jídlo, vyměnit pneumatiku a bojovat za ochranu své rodiny. 

Dnes je definice jak být mužem trochu nejasná. Ve skutečnosti se zdá  že genderové role jsou spíše osobní preference a věci, které by vás dříve považovaly za mužné, jsou nyní pro některé ženy bezvýznamné.  Pokud zatím partnerku hledáte vyzkoušejte seznamku novy amatéři je to zdarma k vyzkoušení

Jak být mužem, po kterém ženy touží

Na tuto otázku samozřejmě neexistuje žádná univerzální odpověď, protože různé ženy chtějí různé věci. A samozřejmě to, co představuje ideál manžela, se může úplně lišit v Indii v USA a Česku.

Zjistěte, kdo jste a co chcete, a poté to vlastněte 

Než se ponoříte do jiného vztahu, věnujte nějaký čas tomu, abyste se o sobě dozvěděli více. Posuďte, co si ceníte, co vás dělá šťastným, co vám nevyhovuje atd. Není nic víc sexy než muž, který ví, kdo je, co chce a co ne. 

Místo toho, abyste se snažili být okouzlujícím princem, o kterém si myslíte, že přitahuje ženy, buďte bez omluvy tím, kým jste. 

Pokud právě hledáte sexuálního partnera, buďte k tomu upřímní. Pokud chcete trvalý vztah, ale víte, že jste introvertní a potřebujete spoustu času na sebe, buďte k tomu upřímní, jakmile s někým začnete chodit. 

Nejen, že to zabrání problémům se vztahem, ale také vám pomůže najít ženy, které vás chtějí pro to jací jste, ne chlapa, který drží dveře, je sladký a nosí svetr pletený od Vaší maminky .

Vlastnit to, kdo jste, samozřejmě neznamená tvrdohlavě se držet svých negativních vlastností, než pracovat na nich. Jedna věc je říct partnerovi na rande, že o víkendech pijete s vašimi kámoši, Druhou věcí je říci partnerovi na rande, že máte problém s pitím, a on to bude muset akceptovat, pokud s vámi bude chtít randit. 

Budte zvědaví proč jste takoví, jaký jste, a proč máte tendenci spadat do stejných vzorů jako váš život v randění. Může vám pomoci promluvit si s licencovaným terapeutem, abyste se dostali hlouběji do poznání sama sebe.

Když rozumíte sami sobě, je mnohem snazší najít partnera, který vám rozumí. A mít partnera, který vám skutečně rozumí, je jednou z nejlepších částí zamilovanosti. 

Buďte typem muže, který se dokáže postarat o věci a o ženu

Přesun genderových rolí nám umožnil přehodnotit, kdo musí být živitelem, kdo má na starosti vaření a kdo by měl vychovávat děti. 

Ale ať už biologicky nebo ne, většina žen stále touží po muži, který se o ně nějakým způsobem dokáže postarat. To nemusí znamenat finančně, i když mnoho studií stále ukazuje, že ženy dávají přednost partnerům s dobrou výdělečnou schopností :)

Místo toho o tom přemýšlejte spíše jako o člověku, který dokáže stát na vlastních nohou, být vynalézavý a mít plán B.

Řekněme například, že jste na výletě a přejedete něco ostrého, co prorazí kolo. Můžete vyměnit pneumatiku? Skvělý! Pokud ale nemůžete, můžete rychle zavolat servis a popsat jim, kde jste a co potřebujete? Dokážete mít pozitivní přístup, když vy dva čekáte na opraváře? Dokážete uklidnit svou partnerku, pokud má stres z toho, že přijde pozdě na svatbu, na kterou jste měli namířeno? 

To, jak být mužem, nemusí znamenat, že umíte vyměnit pneumatiku. Myslím si však, že většina žen může souhlasit s tím, že to, co u muže hledají, je někdo, kdo to může brát s rozvahou, když se něco pokazí.

Ve výše uvedeném scénáři by právě žena mohla vyměnit pneumatiku, nebo zavolat servis a dokonce se uklidnit, pokud je ve stresu. Mnoho žen má ale pocit, že mají vždy kontrolu a rádi by chodily s mužem, který se o věci čas od času postará. 

Pracujte se svým hněvem a testosteronem, ne proti němu 

Jedná se o stereotyp, že ženy jsou příliš emotivní a muži jsou příliš naštvaní, ale ve skutečnosti studie ukázaly, že muži i ženy jsou stejně emotivní. Rozdíl je v tom, že obě pohlaví mají tendenci vyjadřovat emoce různými způsoby. Pro ženy jsou obecně pohodlnější plakat nebo projevovat zranitelnost, kdežto mnoho mužů chce vyrazit díru do zdi nebo křičet. 

Jde samozřejmě o zevšeobecnění a každý jedinec je jiný. Pokud jste muž, který má tendenci se hněvat, řešením není úplně potlačit vaše emoce a váš hněv. Místo toho najděte zdravý způsob, jak směrovat svůj hněv, třeba v bojových uměních nebo v nějaké formě cvičení, co vám připadá správné, a neubližuje ostatním. 

Současně pracujte na tom, abyste byli více v kontaktu se svými emocemi jako způsob, jak rozptýlit hromadění hněvu nebo negativních pocitů. 

Být zranitelným může být pro ženu neuvěřitelně sexy, když to děláme s důvěrou a otevřeností. Pokud se cítíte osaměle řekni jí to. Nejen, že budou uspokojeny vaše potřeby, ale vaše partnerka bude pravděpodobně poctěna, že se jí můžete otevřít a že dostane šanci se o vás postarat. 

Samozřejmě je mnohem pravděpodobnější, že se o vás bude chtít postarat žena, pokud jste jí ukázali, že pro ni můžete udělat totéž. 

Pokud jde o intimnosti, uplatňujte stejné zásady jako výše. Nebuďte zahanbeni za své touhy, fantazie. Buďte otevřeni zkoumání. Udělejte si čas na navázání důvěrného spojení s někým, abyste se mohli skutečně otevřít v posteli. Věřte mi, to je přesně to, co udrží ženu u Vás.

To, jak být mužem, po kterém ženy touží, neznamená spát s co největším počtem žen, to znamená být intimní bytostí, která potěší svého partnera. Někdo, kdo se nebojí mazlit. A samozřejmě ten, kdo umí komunikovat. 

Jak být mužem, po kterém ženy touží

Studie ukázaly, že ženy bývají emocionálně mnohem inteligentnější než muži. Pokud se chcete naučit, jak být mužem, kterého ženy respektují a obdivují, naučte se číst ženská znamení a podle toho se přizpůsobit. 

Na tom není nic špatného, ​​když se zeptáte: hej, pořád máš zájem jít se mnou na kafe? Pokud ne, úplně tomu rozumím.

Na druhé straně každá žena muže, který se hodí do jakékoli situace. Ve skutečnosti bych tvrdil, že muži i ženy chtějí partnera, kterému by se po jejich boku dařilo stejně dobře na špičkové obchodní večeři, svatbě v Bělorusku. Nápady na první rande

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..