Internetová seznamka pro seniory pomohla naší babičce nalézt partnera

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Paní K. je starší žena, která prošla velmi těžkou životní zkouškou. Žila zhruba dvacet pět let ve zdánlivě šťastném manželství, proč píši ve zdánlivě šťastném, se dozvíme záhy. Paní K. je vdaná, má dvě děti, dcera a syna. Jsou již odrostlí a žijí vlastní životy. Přestěhovali se do nedalekého městečka, kde založili rodiny a velmi častou svou matku a otce navštěvují, téměř každý víkend.

I na malé vísce číhá pokušení nevěry

Celý příběh se odehrává v malé vesničce, kde se všichni znají, nedávno se sem přistěhovala starší rodina s dospělou dcerou, která zde získala postupem času mnoho známých a s životem na vsi se velmi sžila. Členkou této rodiny byla slečna E. Tato slečna našla velké zalíbení v rodině paní K. a stala se její přítelkyní a chodily spolu na různé oslavy a do místní hospůdky.

Postupem času začala tato slečna E. navštěvovat celou rodinu paní K. A došlo na spřátelení s jejím manželem. No a postupem času toto sblížení přerostlo v milenecký vztah. Jednoho krásného dne, našla paní K. svého manžela v objetí této slečny E. nevěra byla odhalena a ihned ukončila manželství. Vnoučata byly velmi nešťastní z toho, jak zůstala jejich babička sama a tak se rozhodli jednat.

Seznamka seniorů zřizování profilu pro naši babičku

Rozhodli se pro, to že babičku seznámí s nějakým mužem, který zažil podobnou životní zkušenost a tak by mohl mít k babičce blízko. Dlouho neváhali a založili babičce profil na doporučované seznamce seniorů, přiložili fotku a stručný popis, také proč hledají své babičce někoho blízkého ať už na popovídání po internetu nebo někoho s kým by se mohla sblížit. Netrvalo dlouho a ze seznamky se jim ozvalo spousty mužů, kteří měli stejnou zkušenost se svou bývalou polovičkou.

Nakonec se vše povedlo seznámení pro seniory zafungovalo

seznameni na seznamce seniorů
Vše dopadlo báječně a babička je s novým děděčkem ze seznamky na dovolené u moře kde nikdy nebyla.

Paní K. nebyla touto metodou moc nadšená, vůbec nevěřila tomu, že by mohla naleznout někoho, s kým by si rozuměla nebo dokonce s kým by začala žít. Byla velmi skeptická ke všemu, co se dozvěděla, že její dospělé děti „provedli“.
Ale na jejich velké naléhání si začala s pár lidmi dopisovat. Později se s jedním mužem sblížila natolik, že se párkrát sešli, zjistili, že si spolu velmi dobře rozumí a tak nyní žijí spolu. Neberou to tak jako dřív, prostě jsou spolu a nic neřeší, co bude je ve hvězdách, žijí pro dnešek.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..