Gayové a lesby stěhování do jiného města rady na seznamování

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Dokončili jste vybalení a usazujete se ve svém novém bydlišti. Ale je tu jedna část vašeho života, která zůstala neklidná, váš milostný život. Seznamování může být obtížné poté, co se přestěhujete do nového města, zejména když jste gay, lesbička.

Dynamika města přátelská k homosexuálům se může v jednotlivých městech výrazně lišit a kam si vyrazit a hledat spřízněnou komunitu lze obtížně předvídat. Je zde také další obtíž při přechodu například z velkého města do malého města. 

Je snadné najít existenci míst přátelských pro homosexuály ve městě s jedinou hlavní ulicí pár obchodů z potravinami a jednou čerpací stanicí. Ve velkých městech se Vám bude zdát, že jste ztraceni ve víru velkoměsta.

Existují LGBT singly a bezpečná místa, kde se s nimi můžete setkat a to všude .

Nestresujte se! 

Zde je 5 tipů pro LGBT seznamování v novém městě

V klidu a pozorně si prozkoumejte Vaše nové město

Prozkoumejte svůj nový domov. Projeďte se a podívejte se na památky. Podívejte se, která zábavné podniky jsou zvláště přátelská k homosexuálům. Podívejte se na web a místní noviny, kde najdete místní LGBT události nebo shromáždění. Pokud máte v této oblasti přátele, zeptejte se jich, jestli o nich něco vědí.

Objevujte nová místa sledujte okolí poznáte.. koho se zeptat

Často budete muset udělat trochu výzkumu, abyste našli místa a události přátelské k lesbické a gay komunitě, zejména v menších městech. Možná se budete muset dostat trochu blíže do kontaktu s ostatními k dosažení těchto míst.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Zajisté poznáte koho se zeptat když se budete pozorně na svých výzkumných výpravách dívat. Zeptejte se dalších místních LGBT na místa, která Vám doporučují.

Někdy budete možná muset rozšířit vyhledávání na jedinečná místa. Knihovny, kluby, kavárny, knihovny, akademická centra a místní události, jako jsou farmářské trhy a řemeslné veletrhy, mohou být skvělým místem pro setkání s LGBT singly.

Nezapomněli jste, že na internetových seznamkách se dá filtrovat dle města

Online komunity LGBT, fóra, platformy sociálních médií a seznamovací weby mohou být zvláště užitečné, pokud jde o setkání s místními singly. Oslovte ostatní, kteří sdílejí vaše zájmy a záliby. Odfiltrujte si hledání na seznamkách dle Vašeho nového regionu. To Vás hodně posune dál.

Upřednostňujte svoji bezpečnost na případném prvním rande

Při setkání s lidmi online i osobně vždy dávejte přednost vaší bezpečnosti. Vyberte veřejné místo, kde se s někým setkáte poprvé. Pokud si nejste jisti místem, které navrhl váš partner, neváhejte a navrhněte místo, kde se budete cítit nejpohodlněji. Doporučujeme k přečtení článek rizika seznamování na internetu pomůže pokud potřebujete v základní orientaci bezpečnosti seznamování nejen na internetu

Udělejte první krok nečekejte na nic

Nakonec zásadní tip, který je rozhodující pro Vaše úspěšné seznamování LGBT. Nikdy nevíte, co nebo kdo tam venku je, dokud se nerozhoupete a nevystoupíte o krok vpřed. Prozkoumejte své možnosti. Neváhejte udělat první krok.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..