Flirtování po SMS čemu se vyhnout a nebýt za jelito

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Pravděpodobně byste předpokládali, že flirtování po SMS by bylo mnohem jednodušší než osobně, ale možná se mýlíte. Jistě, máte čas prověřit, co říkáte, a ujistit se, že se to projevilo jako upřímné. Ale s texty nemáte okamžité potěšení z toho, že víte, jak druhá osoba reaguje, a to může věci pokazit. Flirtování online chce trochu přemýšlení.

Pokud jste se například při rozhovoru vyjádřili příliš silně nebo jste byli osobně nepříjemní, řeč těla vám řekne vše, co potřebujete vědět o tom, jak byla Vaše řeč přijata. Při odesílání textových zpráv můžete pokračovat v proudu textových zpráv, aniž byste věděli, že osoba, se kterou mluvíte, je zcela ignoruje.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

To je důvod, proč je důležité otřít si SMS etiketu. Od roku 2019 se většina naší komunikace provádí prostřednictvím našich telefonů. Budete se chtít ujistit, že vaše koketní texty přicházejí správným způsobem, abyste se ujistili, že jste náhodou nezničili skvělé potenciální spojení.

Flirtování po SMS pravidla která dodržujte

Pozor na sexuální emodži

Vážně. Pokud jste na střední škole, je to jiný příběh. Ale pokud jste dospělý, který hledá někoho z dlouhodobého hlediska, je to smutný příběh vyprávět svým budoucím dětem, že jste posílali jejich mamince erotické smajlíky. Může to vypadat dost neškodně, ale zkuste použít svá slova, abyste se vyjádřili.

Uložte intimní fotografie na později

Je také nebezpečné posílat jakoukoli intimní fotografii, zejména pokud se k tomu nezobrazí výzva. Obecně platí, že dámy nemají zájem vidět chlapský penis v SMS… Většina z nich je smazána se smíchem a rozladěním. A to pánové není kvůli velikosti, ale spíše kvůli skutečnosti, že je to neuvěřitelně nevhodné. Náhodné poslané fotky Vašeho přirození jsou jako online ekvivalent k blikání výstražných světel. I když jste hrdí na to, co máte, možná chvíli počkejte, dokud ,se o nich váš partner dozví přirozenou cestou.

Pamatujte, že kdokoli může číst, co jste napsali

Textové zprávy se mohou zdát soukromé, a obvykle jsou. Stačí však, aby váš partner nechal telefon v otevřeném prostoru, aby si všichni mohli přečíst, co jste napsali. Pokud jim říkáte osobní věci, buďte připraveni na to, že se tytou soukromé záležitosti může někdo dozvědět. Domluvte se s partnerem ať citlivé SMS maže.

Dávejte pozor na čas

Uložte jakýkoli druh sextingu, dokud nebude Váš protějšek doma. Pokud je 15:00, a on je v práci uvedete ho do rozpaků. Vždy si budte vědomi jejich časového rozvrhu, i když se s tím vaším úplně neshoduje. A pokud jde o téma času, stačí vědět, že jakýkoli text po 23:30 se může číst, jako kdybyste měli příliš mnoho sklenic vína. Žádná odpověď zpět znamená, že partner pravděpodobně spí.

Neignorujte to, co říkají

Jednou z nejžhavějších věcí je, že někdo položí otázku čte odpovědi, a odpoví „lol“ nebo „cool“. Nejlepší druh flirtování je, když vás zajímá více partner než jen jeho fotografie. Zeptejte se, jaký byl jejich den, a řekněte jim, jak si přejete, abyste je dnes mohli vidět. Reagujte na to, co říkají, a nechte je, aby vám věnovali plnou pozornost.

Netlačte je příliš daleko

Dokonce i když jste s tímto člověkem důvěrní přátelé uvědomte si, že lidé někdy nemají náladu. Pokud prožili stresující den nebo jen potřebují nějaký čas, měli byste toto ctít a nesnažit se za každou cenu SMSkovat. Vždy respektujte jejich hranice a nemyslete si, že jeden špatný den znamená, že se setkali s někým jiným a Vy jste na druhé koleji.

Než odešlete SMS přečtěte si ji

Do teď mohou všichni očekávat automatickou opravu chyby nebo dvě. Ale když flirtujete s někým, kdo se vám líbí, jedna chyba může opravdu zmást tok konverzace. Než stisknete tlačítko odeslat, nezapomeňte se podívat, co jste zadali, abyste se ujistili, že je to přesně to co chcete říci a hlavně bez hrubých chyb.

Nezapojujte ostatní lidi

Pokud nejste příliš romantičtí, zkuste se zeptat přítele, co napsat osobě, která se vám líbí. Pokud tak učiníte, začnete svůj vztah doslova lhaním. Ne každý je dobrý se slovy. Pokud se do toho pustíte s texty, které ve skutečnosti nejsou vaše. Můžete se dostat do složitých trapných situací při skutečném rozvoru. Pište romantické SMS tak jak to cítíte Vy. Tímto způsobem bude Váš partner vědět, že vaše koketní texty jsou skutečným krokem vpřed ve vašem vztahu.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..