Falešné seznamovací profily průvodce, jak je odhalit

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Falešné seznamovací profily jsou realitou. Online seznámení se stalo jednou z metod, jak se s někým setkat v dnešní rychle se rozvíjející společnosti. Ale není to vždy bez problémů! Pokud hledáte lásku online, je pravděpodobné, že narazíte hned na několik falešných seznamovacích profilů. Nebo je pro vás obtížné falešný seznamovací profil poznat?

Abychom vám pomohli rozpoznat falešné profily na seznamkách od těch skutečných, sestavili jsme pro Vás seznam varovných signálů, na které si dejte pozor. Tímto způsobem ušetříte hodně času a soustředíte se pouze na skutečné členy seznamky.

Falešné profily na seznamkách varovné signály zbystřete a čtěte

Základní věcí falešného profilu je jedna nebo dvě fotografie

I když omezený počet fotografií na nějakém seznamovacím profilu automaticky neprokáže, že jde o podvodný profil, je to určitě výrazný varovný signál a vy by jste měli zbystřit.

Každý ví, že jeho profilové fotografie budou první věcí, která upoutá něčí pozornost, a výběr dokonalých obrázků na seznamovací profil může být složitý! Proto falešné seznamovací profily usilují o to, aby vás nalákaly na atraktivní fotografie. Jak ale víte, zda je tato fotka opravdu jejich? Když je tam jedna nebo dvě?

Falešné profily na seznamkách
Falešné profily na seznamkách jsou velkým problémem online seznamování

Obecně platí, že profily obsahující více fotografií budou méně pravděpodobně podvodné. Ale pokud si nejste jisti totožností, s kým si píšete, požádejte je, aby vám poslali další fotografie. 

Výborná rada je požádat o fotografii, kde dělají něco konkrétního, jako je např. Zvednutí kusu papíru se svým jménem, ​​takže víte, že to nemohli někde stáhnout. Velkou výhodu má seznamka bezva flirt tam mají vestavěný video chat a není nic jednoduššího než si domluvit schůzku na video chatu a poznat se online tváří v tvář.

Jejich profil není propojen s žádnými účty sociálních médií 

Téměř všechny online seznamky jsou propojeny s několika účty sociálních médií. Takže pokud se někdo nechce připojit na jiné platformě, je to trochu podezřelé. Pokud si uvědomíte, že neexistuje způsob, jak ověřit, že osoba, se kterou mluvíte, je skutečná, je to velký varovný signál.

Jistě, možná si jen chtějí nechat své účty na sociálních médií soukromé. Ale pokud požádáte o připojení na Instagram nebo Facebook a oni neustále odmítají, pak možná něco skrývají. Pokud do takového profilu investujete čas, buďte k nim upřímní ohledně toho co si myslíte a proč si chcete být jisti jejich identitou. A pokud stále odmítají? Doporučujeme jít dál k jinému profilu jehož majitel bude mít radost, že ho chcete poznat.

Falešné seznamovací profily – O sobě neodhalí nic

Není nic lepšího, než si povídat s potenciálním nápadníkem, který se o vás skutečně zajímá. Pokud však máte pocit, že se tato pozornost nerozvíjí, protože váš nápadník o sobě nechce prozradit nic, můžete na Vás zkoušet něco podvodník.

Pokud si uvědomíte, že se vám zdá, že osoba, se kterou mluvíte, neodpovídá na žádné otázky, zeptejte si ji, proč tomu tak je. Tyto falešné seznamovací profily často posouvají konverzaci k manipulaci, která cílem podvodníků. 

Místo toho nasměrujte otázku přímo na ně a ujistěte se, že dostanete odpověď, se kterou jste spokojeni. Poslední, co někdo chce, je říct někomu celý svůj životní příběh a zjistit, že se svěřil podvodníkovi. Ještě horší skutečností je, že některé falešné seznamky se vás snaží podvádět falešnými naprogramovanými dotazy z falešných profilů a tahají z Vás peníze.

Prověřovaní profilů registrujících se členů na seznamkách je velice náročné. Průkopníkem v prověřených seznamovacích profilech je nová seznamka amatéři, kde jsou uživatelé prověřování zcela nekompromisně za použití nejmodernější technologií.

Podvodné seznamky milují omlouvání

Váš protějšek se neustále omlouvá proč se nemohou osobně setkat, může to být falešný profil z 90% nebo osoba trpící duševní poruchou? Nebo možná stále odmítají vaše video hovory? Pokud si myslíte, že tento online vztah vezmete do skutečného světa, pak tyto výmluvy nejsou odpovědí, kterou byste měli hledat pro pokračování vztahu.

Jistě, setkání osobně poprvé můžete být nervózní mrkněte na článek jak na první rande možná si z něho něco odnesete. Ale pokud máte pocit, že bláznivé výmluvy Vašeho online protějšku a měnění termínu setkání v reálném životě mají hodně málo společného s prvními zprávami. A více společného s tím co jsme si napsali v tomto článku – odhalující skutečnou identitou, měli byste pravděpodobně udělat krok zpět. 

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..