Erotické seznamky přednosti a zápory seznamování

· Doba ke čtení 2 minut
pošli přátelům

Erotické seznamky jsou jako většina internetových seznamek anonymní – alespoň zpočátku. Vytvoříte si profil s fotem nebo bez fota, zvolíte si vhodný nick, popíšete podrobně, co od případného zájemce očekáváte, své fantazie a představy – a dobrodružství může začít

Erotické seznamky nabízejí rychlé seznámení

A “zábavu” bez zbytečných okolků, za to v provedení, o kterém jste doposud pouze snili. I zde se však najdou vtipálci a podvodníci.

Seznamka zdarma se může změnit v placenou

Na internetu najdete velké množství erotických seznamek, které jsou zdarma. Zaregistrujete se, navážete kontakty a začnete si vyměňovat zprávy. Vše probíhá bez poplatku. Může se však stát, že Vám najednou nepůjdou odeslat zprávy, pokud nepoužijete aktivační kód – a za ten už musíte zaplatit.

Někdy se jedná i o dost vysoké částky. Dostanete i nabídku předplacení služeb na vybrané období. Zjistíte tak, že zdarma byla pouze registrace. Ano to je běžná praxe na, které je založen obchodní model některých seznamovacích služeb. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že kvalitní seznamka provozovatele něco stojí a pokud nabízí kvalitní a bezpečné služby.

Pozor na zneužití osobních údajů

Je nutno dát si pozor i na to, jakým způsobem bude nakládáno s Vašimi osobními údaji a fotografiemi. Dobře si rozmyslete, než někomu dáte souhlas se zpracováním těchto údajů.

Také si přečtěte obchodní podmínky, někdy je o zrušení registrace nutno požádat písemně, někdy se platí prostřednictvím SMS. O věrohodnosti často svědčí i to, zda při vstupu na stránky vidíte upozornění na zákaz vstupu pro mladistvé.

Důvěryhodné erotické seznamky

důvěryhodných seznamkách se vyskytuje minimum fiktivních profilů a většina inzerce je od skutečných osob. To si lze ověřit podle uvedení kontaktních údajů a rozostřených obličejů na fotografiích, kdy uživatelé nechtějí být poznáni svými známými.

Také po Vás nikdo nebude chtít dopředu poplatky. Pak už vše může probíhat rychle, bez závazků a bez prvotních obtíží při jiném druhu seznamování – přeskočíte úvodní etapy a jdete přímo k cíli.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

jedna odpověď

  • Mám uplně vše,ale jsou okamžiky a ty jsou stále častějšíé kdy je mi nesmírně smutno a i přes vše jsem sám a de facto je mi to k ničenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..