Díky seznamce jsem si uvědomila že můj život nebyl ten pravý

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Slečna Vendulka si díky seznamce uvědomila, že život před tím nebyl ten pravý, že vlastně ani pořádně nežila. Od svých čtrnácti let žila s jedním partnerem, tedy zhruba deset let. Jenže se stalo to, že jednoho dne ji partner podvedl s její velmi dobrou kamarádkou, nebudeme říkat, nejlepší kamarádkou, protože to nakonec tak nebylo.

I přes tento zkrat se svým přítelem zůstala, jenže ji velmi trápilo, že její postoj a bolest nikdo z okolí nechápe. Všichni jí říkali, že když se člověk opije, tak dělá hlouposti a že si to moc bere, že je to normální. Jenže ji to velmi trápilo, potřebovala někoho, komu by se mohla svěřit, ale nikdo takový v jejím okolí nebyl. Nikdo její trápení nechápal, není přeci přirozené, aby jeden z partnerů toho druhého podvedl.

Nevěděla co dál zůstat ve vztahu nebo z něj odejít

zustat ve vztahu nebo odejít

Jestli to ostatní považují za normální, je něco asi v nepořádku. Nebudou to asi ti nejlepší přátelé, když se jim nemůže člověk svěřit a jen říkají, to je normální, byl opilí. No a tak se velmi trápila, potřebovala se vypovídat, najít někoho kdo její trápení chápe a také potřebovala poradit co se vztahem dál. Zda v něm pokračovat nebo tuto kapitolu života po tolika letech uzavřít.

Proto se rozhodla, že zajde na seznamku, podá si inzerát, že hledá někoho s podobným problémem na popovídání a také, pro určitý tip, jak se v dané situaci zachovat. A tak se také stalo, i když nečekala velikou odezvu, přišla velmi záhy.

Na seznamkách je spousta lidí s podobným příběhem

Nikdy by nevěřila, že je tolik lidí v podobné nebo i stejné situaci. Objevila zde lidi, kteří z části sdíleli názory jejích přátel, ale také i názory, které sama zastávala. Názory o tom, že alkohol neomlouvá, a i když odpouštět je lidské, tak vědomí, že to dotyčná osoba udělala jednou, může to udělat i podruhé, jí pomohla se rozhodnout, že tento vztah i po tolika letech ukončí.

Díky lidem ze seznamky, kteří jí otevřeli oči a pomohli jí k tomuto rozhodnutí, je nyní šťastnější než dříve. Má zde mnoho přátel, se kterými se prý začala i vídat, protože zjistila, že jsou z okolních měst a tak čas od času zajde s někým na kávu a popovídají o životě

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

jedna odpověď

  • Přesně toto udělal můj EX mě, také jsem byla neštastná samozřejme, že to bolí. Musí se, ale jít dál. Maminka mi řekla, že pokud to udělal jednou udělá to zase. Tak jsem se rozhodla.
    Rozvedla jsem se s ním. Jsme stále přáteli na děti platí vždy včas a poctivě. Nejhorší na to všem je, že jsme se po 2 letech od rozvodu spolu vyspali a já přemýšlím, že mu dám ještě šanci. Všichni mě od toho zrazují. Poradíte někdo?
    Diky Adela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..