Darování květin ženě vše co potřebuje vědět

· Doba ke čtení 7 minut
pošli přátelům

Darování květin ženě není o tom koupit tulipány v Tescu. Věděli jste, že v USA utratí na svátek Valentýna více jak 2 miliardy dolarů jen za květiny? Ale květiny by neměly být ženě věnovány jen na tento svátek. Můžete vytvořit zvláštní romantický okamžik kdykoliv tím, že dáte květiny.
Přemýšlíte o darování květin ženě a jak jí je dát? Třeba pro dívku, se kterou chodíte? Pokračujte ve čtení vše, co potřebujete vědět o dávání květin se dozvíte.

Darování květin ženě

Někdy je těžké vyjádřit, jak se cítíme k ostatním – zejména někomu, s kým jsme začali chodit . Možná budete chtít říct dívce, že se vám líbí, ale nechcete se zdát být příliš intenzivní (tlačit na pilu) nebo to říct špatně. Květiny jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit svůj pocit. Je to sladký způsob, jak jí říct, že ona je Vám sympatická a, že se Vám líbí.

Nejlepší příležitosti pro darování květin ženě

Dávat červené růže na Valentýna je největší klišé. Muži se v poslední chvíli snaží dostat do obchodu s potravinami nebo online květinářství, aby se vyhnuli tomu, že budou označeni za nejhoršího přítele vůbec, pokud nedorazí s kytkou a koupí to co zbylo.
Nicméně, dávat květiny ztrácí ten pravý náboj, když je to očekáváno. Místo toho byste měli dávat květiny častěji a v neočekávané příležitosti.
Můžete přinést květiny náhodně jen tak, abyste jí ukázali, jak moc jste na ni mysleli. V závislosti na tom, jak dlouho spolu chdíte, můžete je poslat do její práce jako překvapení.
Opravdu nikdy není špatný čas dát květiny. Pokud vaše přítelkyně měla špatný den nebo prošla těžkým obdobím, můžete ji rozveselit květinami. Ve skutečnosti nás květiny mohou povzbudit tím, že spouští chemické reakce a tvoří látky jako je dopamin a oxytocin. Nepotřebujete zvláštní událost, abyste obdarovali ženu květinami.

Květiny na dárek pro ženu jiné než růže

Jednoho odpoledne se můžete zastavit v obchodě, abyste si mohli koupit kytici květin. Najednou jste přemoženi všemi možnostmi výběru a nevíte, která bije. Jaké druhy květin mám koupi? Co znamenají barvy? Měl bych jít do růží?
Udělejte si laskavost a přeskočte provařené růže. Zde jsou další květiny, které by Vás měli zajímat.

Gerbera

Gerbera
Gerbera sedmikrásky vydávají zábavnou, hravou atmosféru. Pokud jste právě spolu začali chodit, jsou to dobrá volba. Jedná se o skvělý dárek, pokud se vaše přítelkyně cítí nějako smutně a chcete, aby se cítila lépe. Nicméně, pokud jste ten, kdo ji rozlobil, možná nechcete dostat květiny. Jestli je na tebe naštvaná, měla bys začít otevřený a upřímný rozhovor místo toho, aby si ji dal hned květiny. Ty vybal až po rozhovoru.

Lilie

Lilie
Pokud spolu chodíte již nějakou dobu a váš vztah je stále vážnější, můžete darovat lilie. Lilie jsou klasickou volbou a vydrží déle. Pokud se o ně postaráte a odříznete mrtvé části, zbývající pupeny mohou nadále kvést.
I když tradičně představují čistotu a jsou dávány novým matkám nebo k těhotenským oznámením, jsou také krásnou volbou pro váš milostný zájem.

Slunečnice

Slunečnice daruj ženě
Možná lilie jsou příliš vážné – můžete zkusit slunečnice. Slunečnice představují jasný, veselý pocit slunečního svitu za teplého dne. Mohou vás vrátit zpět do dětství teplého slunce a čerstvě řezané trávy.
Slunečnice jsou skvělý způsob, jak říct své přítelkyni, já tě miluju.

Tulipány

Tulipány dárek proženu
Pokud jde o den svatého Valentýna, tulipány jsou skvělou alternativou k provařené růží. Nabízejí stejnou eleganci jako růže, ale mají jedinečný vzhled.
Možná jí chceš říct, že ji miluješ. Můžete jí dát kytici tulipánů a říct ta velká 3 slova.

Sukulenty

Sukulenty
Není vaše holka moc do květin? Možná měla EX, který jí vždycky přinesl květiny pokaždé, když udělal chybu. Nyní sdružuje květiny s negativními okamžiky svého života.
Nebo si možná myslí, že nikdy nevydrží dlouho a je to odpad, který jen vyhodí. Ať už se jedná o jakýkoliv případ, můžete jí namísto toho dostat do kolen sukulentní rostlinu například můžete sehnat pouštní růži, ze které se dá tvarovat krásná bonsaj.

Orchideje

Orchideje
Je Vaše přítelkyně stále nerozhodná a ve vztahu se nechce posunout dál…? Můžete jí dostat hrnkovou orchidej, o kterou se může postarat. S řádnou péčí může orchidej vydržet měsíce. Pokaždé, když se vaše dívka podívá na orchidej, bude na vás myslet.

Jak je mám dát?

Teď, když jsme se podívali na různé typy květin těch základních. Máme pro Vás pár typů jak květiny darovat. Místo toho, abyste je prezentovali v plastovém obalu z obchodu, vyzkoušejte tyto možnosti.

Daruj květiny ve váze

Pokud spolu žijete, můžete ji překvapit, když přijde domů. Kupte si vázu, naplňte ji asi čtvrtinou vodou a přidejte balíček s květinovým přípravkem. Odstraňte plastový obal z květiny a použijte nůžky k řezu stonků pod úhlem. Měli byste ořezat o 1cm.
Umístěte květiny do vázy a uspořádejte je tak, aby vypadaly hezky. Ona když přijde domů a bude mít nádherné překvapení.

Ručně vázané květiny

Chystáte se na rande s květinami? Nechte si svázat květinu stužkou, stejné barvy jako Vaše kravata pokud jdete v tričku slaďte stužku na květině s barvou trika.

Doručovací květinová služba

Možná, že žijete od sebe troch dále, nebo možná jste oba mimo své bydliště. Můžete využít doručovací službu, abyste jí ukázali, že o ní vždy přemýšlíte.

Závěrečné tipy pro darování květin ženě

Teď, když jste se dozvěděli vše o dávání květin, je čas použít tyto znalosti a jít ven a koupit jí krásnou kytici. Květiny jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit svou adoraci, a můžete se kreativně naučit, jak je prezentovat.

Květiny galerie

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..