Co ženy chtějí ve vztahu od muže ve skutečnosti » My to víme!

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Existují dva druhy mužů ti, kteří si myslí, že vědí, co ženy chtějí ve vztahu a často se mýlí. Druzí jsou ti , kteří vědí dost, aby věděli, že by měli objevit to, co ženy chtějí. Dělám si srandu:), samozřejmě; existuje spousta mužů, kteří přišli na to, co ženy chtějí ve vztahu. Ale pro mnohé je to tajemství. Pokud tomu tak je, můžeme vám to pomoci vyřešit.

Co ženy chtějí ve vztahu
Ženy chtějí ve vztahu důvěru a cítit bezpečí

Romantické komedie by vás přesvědčily, že ženy chtějí atraktivního muže, který je fyzicky fit, pěkně se obléká, má dobrou práci, vydělává spoustu peněz, nakupuje své partnerce dárky a koupí jí drahé auto. 

Život však není romantická komedie. Ve skutečnosti, i když je fajn tyto věci mít a být bohatý, nejedná se o nejdůležitější vlastnosti, které ženy hledají u muže.. Čtěte dále a zjistěte, co ženy opravdu chtějí. 

Pravda je tím, co ženy chtějí ve vztahu

Otevřená komunikace

Otevřená komunikace je základem zdravého vztahu. Začíná to tím, že svému partnerovi poskytnete bezpečný prostor, aby mohl mluvit o svých emocích. Pro některé muže to není vždy snadné, ale ženy to chtějí. Sdělte svému partnerovi, že jste pro ně vším. Jakmile váš partner ví, že nebude odsuzován za emoce, které cítí a že jeho slova nebudou použita proti němu.

Bude otevřenější ke sdílení svých hlubších pocitů. Čím pohodlněji se cítíte emocionální, tím otevřenější je vaše komunikace, což vede k menšímu zmatku a nedorozuměním a hlubšímu spojení

Dobrá chemie

Zde jsme psali o chemii ve vztahu a stojíme za tím, že na chemii záleží moc. Přitažlivost může začít s pohledy. Silná přitažlivost je založena na konkrétnějších věcech, jako jsou sdílené hodnoty, zájmy, perspektivy a cíle. 

Je vzrušující probouzet se každý den a cítit silnou přitažlivost vašeho partnera a ženy chtějí toto spojení cítit dlouho po počáteční jiskře nejlépe celý život. V případu, že jim schází začínají pochybovat. A když začne žena pohybovat nikdy nevíte co se jí zrodí v hlavě.

Co ženy chtějí ve vztahu emoční zralost

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Emoční zralost ve vztahu není okamžitě, přichází s věkem je to něco na čem jednotlivci a páry tvrdě pracují. Někteří muži (a ženy) jsou emočně nezralí (a možná si to neuvědomují)pro ženy je to problém.

Emoční nezralost může odrážet nedostatek hloubky a porozumění vlastních emocích, neschopnost komunikovat a zpracovávat věci související se vztahem. Stejně jako nedostatek empatie a schopnosti porozumět emocionálním zážitkům vašeho partnera. Pokud chcete dívku dostat a udržet si ji, musíte se naučit komunikovat, být uctivý a převzít odpovědnost za své činy.

Co ženy chtějí ve vztahu otevřenou upřímnost

Ženy nechtějí lhát, ani nechtějí ztrácet čas. Chtějí být s někým, kde je důvěra silná. Moc o tom přemýšlejí, protože jsou přesvědčeni, že jejich partner jejich důvěru nikdy neporuší. Pokud jejich partner poruší jejich důvěru, chtějí slyšet pravdu, i když to bolí.

Pokud zlomíte důvěru ženy, je obtížné se vrátit se zpět k tomu, jak to bylo před tím. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je být otevřený a čestný o všem. Neříkáme, že musíte sdílet každou myšlenku nebo že nemůžete mít soukromí. Říkáme, že pokud jde o záležitosti vztahu, jednat čestně a bezúhonně je vždy nejlepší politikou.

Sdílená budoucí vize 

Když ženy mluví o budoucnosti, je to méně o dosažení milníků a více o tom, že jsou na stejné vlně jako jejich partneři. Ne všechny ženy se chtějí usadit, oženit se a mít děti. Někteří mají představy o koupi domu, budovat svoji kariéru nebo cestování po světě. Ať už jsou jejich cíle jakékoli, ženy chtějí partnera, který je podporuje, je kompatibilní a sdílí s nimi svou vizi budoucnosti.

Někoho, kdo bude bojovat o vztah

Vážné vztahy jsou tvrdá práce. I ti nejšťastnější a nejspolehlivější páry se navzájem hádají a nesouhlasí spolu v některých věcech. Ženy chtějí být s mužem, se kterým mohou pohodlně diskutovat s někým, koho znají a vědí, že spor společně vyřeší a muž bude stále při nich a neuteče jinam.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..