Úvod » Životní styl » Co očekávají muži po 50 letech od ženy v posteli

Co očekávají muži po 50 letech od ženy v posteli

Je snadné si myslet, že všichni muži chtějí to samé v posteli. Ale jak muži stárnou a zrají, tak se mění i jejich přání a potřeby. Co 50letí muži chtějí v posteli, je výrazně odlišné od toho, co chtějí muži ve svých 20 nebo 30 letech. Ve svých padesátých letech starší muži zjistili, co funguje a co pro ně nefunguje sociálně a sexuálně, a chtějí ženu, která chápe jejich potřeby, stejně jako její vlastní.

Chcete vědět, jak opravdu potěšit muže v jeho padesáti letech posteli? Zde je sedm věcí, které muži v polovině života hledají

Milenec, který je si jistý v posteli.

Zeptejte se kteréhokoli muže jakéhokoliv věku a řeknou vám, jak je to sexy, když je žena sexuálně sebevědomá. Muži oceňují ženu, která chápe svou vlastní sexualitu. Starší muži chtějí někoho, kdo je přirozený a sebevědomí a kdo se nebojí být intimní. Většina mužů nad 50 let vědí, že se ženské tělo a hormony mění v průběhu věku, takže se nemusíte cítit v rozpacích.

Milenec, který může komunikovat v posteli.

Víme, že komunikace je klíčová ve všech typech vztahů. A není to jiné u starších mužů – to, co 50letí muži chtějí v posteli, jsou ženy, které se nebojí říct jim, co chtějí. Starší člověk zjistí, že je sexy, když žena zná své vlastní tělo a dokáže komunikovat své potřeby, aniž by se cítila plachá nebo se styděla říci jak jí může dát radost. Většina mužů ve svých padesátých letech měla dostatek partnerů, kteří nevěděli, co se ženě líbí.

Vemte aktivitu do svých rukou a dejte svému 50letému milencovi trochu toho návodu k obsluze :)

Milenec chce vědět, že svého partnera uspokojí

Sexuální potřebou člověka je potěšit svého partnera. Proto je důležité, abyste mu dali vědět, jak jste spokojeni. Když je muži 50 let, chce být se ženou, o které ví, že jí může uspokojit, protože mu to ona dá najevo. Nechce být se ženou, která bude předstírat falešné orgasmy nebo potěšení, nebo která bude trávit veškerý svůj čas jen snahou, aby byl šťastný v posteli. Jinými slovy, když muž ví, že je jeho žena spokojená, cítí se v posteli mocný a schopný

Více než jen „spravedlivý sex“

50-ti letí muži chtějí v posteli, ženy, které nejsou uspěchané a chtějí se mazlit. Tito muži vědí, že v ložnici jde o mnohem víc než jen sex. A právě proto, že jsou starší, neznamená, že neocení něžné mazlení. Intimní dojem je stále důležitý pro klub nad 50 let. Chce tě potěšit a má velkou radost z toho, že se to stane, ať už to pochází z pohlavního styku, dotýkání se nebo mazlení. Takže nějakou dobu by mělo trvat, než se políbíte a dotknete se navzájem, než skočíte do postele.
uspokojena zena
Pamatujte si, co 50 letý muži chtějí v posteli, se liší od toho, co očekávají mladší muži. Jsou zkušenější, o něco starší a trochu moudřejší a mají lepší představu o tom, co chtějí a co mají rádi. Stejně jako v jiných aspektech vztahu, jak stárnete, máte lepší představu o tom, co pro vás znamená a co nefunguje. Poslechněte si svého partnera, promluvte si s ním o tom, co chcete, a najděte si cestu společně. To ocení, stejně jako vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..