Co je to chemie ve vztahu? Objeví se ihned někdy ne. Jak se vyplatí dlouho čekat?

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Co je to chemie ve vztahu? Existuje nebo je to výmysl? Objeví se ihned někdy ne. Možná to nebudeme schopni plně definovat, ale, cítíme to. Chemie je ten pocit jako dokonalá alchymie přitažlivosti, přijetí, otevřenosti, pohody a plynulosti. Díky tomu jsou vztahy magické.

Opravdu nevíme, proč se chemie děje mezi dvěma lidmi, věda se navždy snaží vysvětlit souvislost, kterou chemie ve vztahu vytváří, ale nedospěla k závěru, proč cítíme chemii s některými lidmi a s jinými ne.

Když s někým chodíme, všichni se snažíme cítit tu chemii na našem rande. Chceme tu jiskru. Málokdy si ale uvědomujeme, že chemie není vždy okamžitá. Jednoduše řečeno, stejně jako alchymie, středověký předchůdce moderní chemie, může chvíli trvat, než se z olova stane zlato:)

Co je to chemie ve vztahu?
Chemie ve vztahu existuje. Někdy nepřijde hned.

Zde je to, co potřebujete vědět o chemii a jak dlouho byste měli čekat, až budete vědět, jestli ji někdy budete cítit se svým partnerem.

Chemie ve vztahu není chtíč.

Chemie ve vztahu značí opravdové spojení s tím druhým. Je to intimní soulad a kompatibilita s jinou osobou. Chemii si často pleteme s chtíčem. Myslíme si, že pokud nemůžeme spát nebo jíst kvůli našemu novému milostnému zájmu, musíme s nimi mít opravdu něco zvláštního. 

Ve skutečnosti máte jen hromadu hormonů, které ničí váš mozek. Pojem chemie je nebezpečný, když kvůli němu začneme omlouvat špatné chování. Ale říct si, máme hodně chemie není platná výmluva pro nevědomost, sobectví nebo neúctu jakéhokoli druhu. 

Co je to chemie ve vztahu? Fyzické přitahovaní ve vztahu je důležité.

Fyzická vztahová chemie je důležitá pokud jde o předpovídání dlouhověkosti vztahu. Silné fyzické pouto řídí vztah se smyslem pro účel a vášně takovým způsobem, že nic jiného to nemůže překonat. 

Pomůže vám překonat bouře a zároveň ukojí váš intimní apetit. Pokud tedy musíte vypít pár sklenek vína, abyste pochopili, jak líbat svého partnera, pak pravděpodobně není pro vás ten pravý. A ne, nemusíte se nutit věřit někomu roztomilému jen proto, že si myslíte, že je milý. 

Fyzická vztahová chemie se liší od fyzické přitažlivosti.

Jistě, pravděpodobně souhlasíte s tím, že Andrej Babiš je atraktivní, ale to neznamená, že vás přitahuje. Což je důvod, proč je rozdíl mezi uznáním hezkosti vašeho rande a vědomím, zda chcete společně strávit zbytek života (nebo alespoň vyrazit na rande). 

Možná se vám bude líbit Andrejova společnost a oceníte jeho symetrickou tvář a výmluvnost, ale někdy to nestačí k vyrovnání tohoto nedostatku spojení, které potřebujete pro udržení vztahu

Chemie se ve vztahu může časově vyvíjet.

Pokud si myslíte, že vaše schůzka je laskavá a sympatická a máte hodně společného, ​​klíčovou součást chemie byste chtěli vynechat. Existují případy, kdy se někdo stane (nebo alespoň vypadá) atraktivnějším pro druhou osobu z důvodu kompatibility. 

Kompatibilita vztahu pomáhá lidem cítit nejen porozumění, ale také to, že je třeba na ně pohlížet jako na to, kým ve skutečnosti jsou, a být jako takoví přijímáni, což je velmi lákavé. Takže když zjistíte, že jste více kompatibilní společně, pak se někdy toto smýšlení promění v chemii. 

Pokud se spolu hodně smějete, máte společné zájmy a cítíte se v pohodě se svým partnerem, možná budete chtít vydržet a podívat se, jak se váš vztah vyvíjí.

Na příchod chemie do vztahu nečekej věčně.

Je důležité si uvědomit, že první rande je často rozpačité a stydlivé a to v každém věku.. Cítíme tolik tlaku, abychom zapůsobili. Pokud jste necítili počáteční jiskru s vaším partnerem, ale upřímně jste si užívali jeho společnosti, měli byste jít na druhé rande

Pokud však zjistíte, že to po třetím nebo čtvrtém rande stále nic necítíte, to znamená, že ho (ji) nechcete políbit, držet za ruku nebo dělat cokoli, co je vzdáleně blízko kontaktu, pak  nejlepší jít dál.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..