Cítím, že vztah nefunguje. Proč je nejlepší vztah ukončit a jít dál?

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Cítím, že vztah nefunguje, může být obtížné to ukončit a jít dál . Možná jste zamilovaní, ale nešťastná pravda je, že láska někdy nestačí. Silné vztahy vyžadují více. Znalost všeho intelektuálně však neznamená, že tento proces není sám o sobě nijak snazší.

Cítím, že vztah nefunguje věda lásky

Studie ukazují, že zamilovaní lidé jsou méně schopni používat část mozku zodpovědnou za kritické myšlení. To je důvod, proč to může trvat tak dlouho než si u vědomí že je něco špatně. A když to zjistí můžou být v pokušení zůstat a dát tomu čas. Snad se to nějako urovná.

Lidé ve vztazích, kteří nejsou spokojení se svým partnerem dělají často chybu. Neuvědomují si,že je snazší zůstat ve staré rutině než provést změnu. Dělají to jen proto, že jsou pohodlní a to je špatně.

Kromě toho je chemická reakce těla na lásku podobná reakci kokainu ( věděli jste, že káva piccolo existuje?) a ten pocit může být stejně návykový. Jejich mozky jsou doslova závislé na chemické reakci způsobené tím, že jsou spolu, takže bolest oddělení se od sebe je nesnesitelná a stojí za to se jí vyhnout za každou cenu.

Problém je, že závislost bude jen silnější a těžší čím více času spolu budete. Čím dříve opustíte vztah a půjdete v životě dál, tím dříve si zvyknete.

Cítím, že vztah nefunguje podívejte se realitě do očí?

Cítíte, že vztah nefunguje
Jste ve vztahu šťastní pokud ne odejděte co nejdříve

Mnoho lidí zůstává v toxických, nenaplňujících nebo slepých vztazích příliš dlouho, protože nemohou přijmout realitu ve, které se nachází. Pokud máte pocit, že váš vztah nefunguje jak má, neignorujte tento pocit! Pokud se budete odkládat své starosti stranou, nikdy problém nevyřešíte. Čelte tomu čelem, přemýšlejte o svém vztahu a zjistěte, v čem je problém. Bude tím těžší, čím déle budete čekat.

Poté, co skončíte s úvahami o Vašem současném vztahu, napište si své důvody, vyjmenujte věci, které nebyly správné, a podrobně popište, co potřebujete, aby jste byly šťastní. Vzpomínky nefungují jako video, pokaždé, když si něco pamatujeme , může to být jiné než skutečnost.

Je nemožné vědět, které jsou přesné, ale jen si pamatovat dobré může rodit falešnou lítost a krmit smutek. Pokaždé, když máte šťastnou vzpomínku, pamatujte také na čas, kdy nebylo dobré udržet vyváženou perspektivu vztahu

Nechte se smutnit dejte tomu přirozený průběh

Vyrovnat se s pravdou neznamená, že oddělení nebude bolet. Bolí to ukončit vztah a ztratit partnera, i když víme, že pro nás to nebylo správné.

Je v pořádku cítit tyto věci. Smutek neznamená, že jste se špatně rozhodli. Znamená to, že jste se o svého partnera hluboce starali, a to i přesto, že nechat se jít a jít dál bylo správné.

Udržujte negativní pocity pod kontrolou

Vztahy často končí za méně než ideálních okolností, ale bez ohledu na to, jak by vám mohlo ublížit partnerovo špatné chování neospravedlňuje vaše vlastní. Všichni někdy cítíme sklon k pomstě. Touha po tom, aby někdo cítil naši bolest, je přirozená, ale odpověď na pomstu pomstou není odpověď.

Možná vám způsobil bolest, ale musíte se rozhodnout, jak se s tím vypořádat. Pokud se necháte stáhnout dolů na jeho úroveň, dáváte mu moc nad vámi, kterou si nezaslouží.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Udržujte zdravé hranice

Po rozchodu chce mnoho lidí zůstat přáteli, protože jejich partner se stává tak velkou součástí jejich života. To je pochopitelné, ale nejlepší je chvíli počkat, až budete mít oba čas na to, abyste si prošli svými emocemi, abyste se nevrátili do stejné romantické dynamiky jako předtím.

Já osobně mám názor, že přátelství u bývalého partnera nehledejte ani o něj neusilujte pokud Vám nabídne odmítněte. Jednoduše řečeno spalte most a basta fidlá.

Také je pravděpodobně nejlepší držet se dál od svých sociálních účtů nejlépe založit si nový změnit telefon a je. Vzhledem k tomu, kolik práce společnosti sociálních médií vynaložily na to, aby jejich platformy byly návykové, mohou se rychle přeměnit v pronásledování a špehování Vás bývalým partnerem

Cítím, že vztah nefunguje neizolujte se

I když rozchod může způsobit, že budete chtít být pod pokrývkami v posteli, stočit se do klubíčka a zůstat tam na neurčito, tak to vám zajisté nepomůže posunout se vpřed. Pokud někdy potřebujete být sami a být smutní, je to v pořádku prožijte tyto potřeby.

Pokud je to všechno, co jste kdy udělali, pravděpodobně to povede k depresi a bude obtížnější se s ní vypořádat. Trávit čas s přáteli a rodinou a dělat věci, které vás baví. Dobré emoce nám pomáhají překonávat špatné.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..