Cíle ve vztahu, na které byste se měli zaměřit a budovat svůj vztah do budoucnosti

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

Cíle ve vztahu od  romantických citací po vtipné memy a extravagantní fotografie z dovolené se zdá, že dnes jsou na sociálních médiích všude vidět roztomilé momentky z úspěšných vztahů kde se oba milují a exhibují svoji lásku všem na oči. Je to opravdová láska nebo něco jiného?

Cíle vztahů však nemusí být aspirační. Možná, že skutečnými cíli vztahů jsou snahy a aktivity, které děláme, abychom rozvíjeli naše partnerství, jednoduché věci, které páry mohou každý den dělat, aby upevnily své pouto.

Cíle ve vztahu
Cíle ve vztahu a to společné by jste měli pěstovat

Zde jsou cíle ve vztahu o, které může každý pár usilovat.

Realistické a roztomilé cíle ve vztahu

Naplánujte si pravidelné noční rande

Může to znít klišé, ale takové občasné noční rande má své kouzlo a je dalo by se říci ukázkou těch pevných a romantických vztahů. Ať už jste v počátcích vztahu nebo jste se svým partnerem už léta, záleží na kvalitním společném čase. Vyzkoušejte zařadit do svého vztahu občasně noční rande.

Vždy si můžete udělat čas na jedno rande týdně, i když jste v karanténě .Udržování jiskry vztahu naživu a snaha jeden o druhého jsou věci, z nichž plynou úspěšné dlouhodobé vztahy bez nudy.

Přizpůsobte si své budoucí noční rande svým konkrétním zájmům. Pokud se věnujete hudbě, sledujte společně živý koncert. Pokud jste v kuchyni profesionálové, proč si nepřipravit romantické jídlo? 

Vytvářejte si navzájem roztomilé přezdívky

Máte pro sebe a svého partnera přezdívky? Jistě, může to znít příšerně, ale studie ukazují, že  používání jmen mazlíčků může partnery sblížit. Zapomeňte na otřepanou klasiku „zlatíčko“ nebo „miláčku“ to je na nic! Roztočte to kreativně a uvidíte, že úspěch Vás nemine.

Co takhle jim dát přezdívku podle jejich oblíbené kreslené postavičky? Nebojte se, že to zní hloupě, prostě se soustřeďte na zábavu. Může posílit vaše spojení.

Cíle ve vztahu důsledně se doplňujte 

Díky komplimentům se cítíme dobře i mimo vztah. A když jste ve vztahu, pomohou vám cítit, že vás váš partner uznává a má o Vás zájem.

Zapomenout ocenit svého partnera může být snadné, zvláště když vedete rušný společenský život. Mělo by být vaším cílem ve vztahu udělit partnerovi jeden nebo dva nenápadné komplimenty každý den.

Pochvalte je za cokoli! Uznejte jejich dovednosti v kuchyni nebo to, jak vášniví jsou ve své práci. Připomeňte jim, že to jací jsou je to díky čemu je milujete.

Budte vtipní a pozitivní

Není to vždy jednoduché, (obzvlášť v současné době 5.11.2020), ale je důležité, být vtipný a pozitivní. Mělo by se to stát jedním z Vašich vztahových cílů. 

.Udržuje váš vztah lehký a zábavný, něco, co by mohlo při vývoji vašeho vztahu hrát důležitou roli. Pokud jste právě začali nový vztah, nebojte se začít budte aktivní.

Je to něco, co se obvykle děje přirozeně, když trávíte více času společně a pomáháte si navzájem například v nejistých situacích,

Vytvořte seznam společných plánů

Cíle ve vztahu = Naplňující vztah je ten, když společně nabíráte a postupně hodnotné partnerské zkušenosti. Vytvoření seznamu společných témat do budoucnosti pro vás není jen zábavná aktivita, kterou můžete dělat se svým partnerem, ale také vás inspiruje k uskutečnění vašich partnerských snů.

Mluvit o budoucnosti je skvělým znamením. Kterýkoli pár může občas pasivně mluvit o svých cílech. Ale aktivním společným plánování budoucnosti získáte lepší šanci na dosažení svých společných cílů.

Ať už je vaším cílem vycestovat do USA nebo si koupit byt případně žít na vesnici a založit EKO farmu, mluvit o tom znamená, že jste oba na stejné straně. 

Vidíte v sobě to nejlepší?

Vidět ve svém partnerovi to nejlepší není vždy snadné, když se snažíme ve svém partnerovi vidět to nejlepší, a to i během konfliktu, máme tendenci vychovávat to nejlepší také v nich. 

Například se rozhodněte rozpoznat spíše jejich laskavost a integritu než jejich otravné nebo negativní vlastnosti. 

Procvičování všímavost, jako je tato, vás může přimět dívat se na svět jinak a dát vám nové ocenění vašeho partnera. 

Vytvořte si navzájem speciální dárky

Promyšlené dárky jsou skvělý způsob, jak dát partnerovi vědět, že na něj myslíte. Nečekejte na speciální příležitost, abyste jim něco dali, proč jim dnes nedopřát dárek? 

Nemusí to být drahé, prostě něco upřímného, ​​co jim připomíná, jak moc pro vás znamenají. Gesta jako tato jsou zvláště důležitá ve vztazích na dálku .

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..