Beznadějný romantik. Co to znamená být beznadějným romantikem v roce 2021

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Beznadějný romantik není zázrak. Díky romantickým komediím, když pomyslíte na beznadějného romantika, můžete si představit nedávno vyhozeného milovníka s nerealistickými očekáváními vztahů. Ale ve skutečnosti to nemohlo být dále od pravdy. 

Beznadějný romantik jsou čisté a vzácné plemeno. Pokud jste někdy s někým chodili, víte, jak starostliví a odhodlaní jsou, aby milování fungovalo.

Zejména v dnešní době jsou beznadějní romantici žalostně nepochopení. Abychom lépe porozuměli tomu, co je dělá skvělými mrkneme se na vlastnosti takového romantika

Beznadějní romantici mají obrovské srdce.

Všichni beznadějní romantici mají společné to, že jsou neuvěřitelně velkorysí svým srdcem. Hodně dávají svůj čas a emoce a často jim připadá, že mají nekonečnou zásobu lásky. A co je nejdůležitější, dělají to rádi, rozhodně se nebojí závazku.

Jsou velmi vášniví

Na veřejnosti i v soukromí se beznadějní romantici nevyhýbají vášni. Jsou zamilovaní do lásky a je jim jedno, kdo to ví. Je jim také jedno, kdo to vidí, takže pokud chodíte s beznadějným romantikem, můžete očekávat, že vám přijde zdravá dávka.

Věří v rytířství

Beznadějní romantici mohou být velmi staromódní. Vemte si například klasické rytířské gesto otevřít a podržet ženě dveře, posílat květiny a pomoci jí obléknout kabát a můžete se vsadit, že při pomyšlení na toto jim začne bušet jejich srdce. Hledáte beznadějného romantika (?) úspěšnou seznamku novy amatéři vyzkoušení je zcela zdarma.

Beznadějní romantici dávají vztahům všechno.

Ve světě, kde je příliš snadné seznámit se, jsou beznadějní romantici stoprocentní. Dávají do vztahů vše a dělají cokoli, aby se jejich partner cítil milovaný, oceňovaný a zvláštní.

Mají také velká očekávání.

Beznadějní romantici mají velmi jasný obraz o tom, co pro ně romantika znamená. Očekávají, že jejich partner bude vášnivý, upřímný a rytířský a odmítají dělat kompromisy. Pokud chodíte s beznadějným romantikem, buďte připraveni oslavit každé výročí, připomenout každý milník a znovu proměnit každý významný okamžik. Nejlepší část? Získáte všechnu tu lásku desetinásobně.

Mohou být trochu nepochopení.

Někdy jsou beznadějní romantici označováni za trochu příliš tlačící na pilu, příliš emotivní nebo příliš připoutaní. Ale tento stereotyp je jen výsledkem skutečnosti, že beznadějný romantik je méně, než tomu bývalo dříve. Beznadějní romantici vidí to nejlepší v lásce a to je krásná věc.

Beznadějní romantici mají naději.

Pokud jsou svobodní, mají spoustu naděje, že najdou lásku. A pokud jsou odhodláni, mají spoustu naděje, že síla lásky je udrží pohromadě. Pokud se nás zeptáte, beznadějní romantici by se vlastně měli jmenovat nadějní romantici!Máte před sebou první rande?

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..