Asi nejsem atraktivní nemám sebedůvěru a bojím se seznámit

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Můžete být sexy bohem nebo bohyní, kterou lidé neustále zastavují na ulici, aby vám řekli, jak jste přitažliví, nebo byste mohli být jedním z nás pouhými smrtelníky, kteří dostanou tyto druhy komplimentů jednou za uherský rok. Ať tak či onak, jak se na sebe díváte, má obrovský dopad na to, jak se cítíte a jak se na Vás dívají ostatní.

On není atraktivní

nejsem atraktivní
Asi nejsem atraktivní(?) Tak s tím něco udělejte!

Zde jsou tipy jak z Vás udělat atraktivní osobu v tom jak Vás vidí ostatní


Přestaňte se ptát „Jsem atraktivní“(?)


Nemám sebedůvěru rada 1. Pravidelně cvičte

Cvičení nejen uvolňuje endorfiny, které zlepší vaši náladu, ale také Vám přinesu větší důvěru v sebe sama. Ten čas, který trávíte pocením ve fitku, se nemusí zdát jako sexy a příjemný, ale je čas na to začít právě zde.

Můžete vyřešit své frustrace alias nemám sebedůvěru spolu s tím, že děláte něco, o čem víte, že je dobré pro vás a pro pocity vlastní hodnoty. Vyšší sebe-hodnota se rozhodně rovná větší sebevědomí a čím jste si jistější, tím více budete považováni za atraktivní.

Asi nejsem atraktivní rada 2. Tak se začni opatrovat

Ať už jdete spát v rozumnou hodinu nebo jíte zdravou stravu, nezapomeňte, že jste jediný, koho máte! Možná to znamená požádat přítele, aby vám pomohl vybrat si nové oblečení. Vyházet skřín a nakoupit si oblečení ve, kterém se budete cítit a budete na něj hrdí. Je také čas aby vaše zuby byli super.

Bojím se seznámit rada 3. Úsměv, opravdu pomůže

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Úsměvy vás automaticky učiní příjemnějšími a atraktivnějšími. Navíc je zdarma! I když se necítíte nejhvězdnější, úsměv vám pomůže, abyste se cítili trochu lépe. Když se ptáte, jsem atraktivní nebo ne, odpovězte si s úsměvem a odpověď zní ano! 

Nemám sebedůvěru rada 4. Uvědomte si sami sebe

Jste milí a hodní milování. Jste sebevědomí a jste schopni zvládnout všechny věci, které vám přijdou do cesty. 

Bylo to příjemné číst, kdyby váš interní kritik okamžitě chrlil: „Není pravda !!“?  Když se milujete a praktikujete milování sebe sama tím, že jste k sobě laskaví a říkáte si jen milující věci, budete všestrannější přitažlivější osobou. Navíc je snazší být laskavý k lidem kolem nás, pokud jsme první laskaví k sobě. 

Asi nejsem atraktivní rada 5. Procvičte si dovednosti atraktivních lidí 

Lidé jsou přitahováni k ostatním, kteří se k nim zdají přitahováni. Můžete to ukázat tím, že se zajímáte o lidi kolem vás. Nikdo rád nemluví s lidmi, kteří chtějí mluvit jen o sobě a o tom, jak jsou skvělí, takže si dejte pozor.

Ptejte se, aktivně naslouchejte a projevujte skutečný zájem.

 Lidé si to pamatují.

Bojím se seznámit rada 6. Zhodnoťte Vaše chování

Mnoho z nás považuje důvěru za nejatraktivnější kvalitu u člověka. Sebevědomí lidé k nim přirozeně přitahují ostatní a nejjednodušší způsob, jak to udělat, je pozorovat jak se chovají.. 

Neustále krčíte ramena nebo se díváte na zem? Pokud ano, rozhodně nejednáte sebejistě! Zvažte, zda se budete držet zpříma, chodit jako sebejistě, ať jste kdekoli, a podívat se do očí každému koho potkáte.

Asi nejsem atraktivní. Závěrečná rada zní

Udělejte si život, který máte rádi

Když milujeme náš život a všechno v něm, vyzařujete stejnou radost každému, kdo vás potká. Radost je nakažlivá a přitahujete k sobě lidi, kteří mají stejné množství radosti a vášně pro svůj vlastní život

I když jste například nešťastný v práci, najděte si koníček, kterému se můžete věnovat mimo pracovní dobu. Pokud dnes nemáte život, který máte rádi, udělejte zítra malý krok svému životu vstříc a udělat si ho lepší a buďte rádi, že se pohybujete směrem k něčemu velkému. 

Až se příště zeptáte: „Jsem atraktivní?“, Pamatujte, že jsme všichni schopni vyjádřit naše nejvýraznější speciální vzácné já! Možná budete potřebovat několik tipů, které vám pomohou ukázat světu se všemi jiskry, ale už jste na cestě.

Jak předcházet napětí ve vztahu v době Korony

Koronavirus izolace vztah
Koronavirus domácí karanténa a izolace jak předcházet napětí ve vztahu
close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..