Aplikace pro seznamování. Jak vybrat nejlepší fotky ON -LINE seznamku.

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Aplikace pro seznamování jak si vybrat fotky. Stává se to nejlepším z nás – přihlašujete se k aplikaci pro seznamování a dostanete se ke kroku, kdy je čas přidat vaše fotografie. Když si uvědomíte, že jediné obrázky v telefonu jsou vašeho psa. Co jste jedli k večeři minulý týden a ten náhodný západ slunce, díky kterému se minulý pátek opravdu udělala noc. 

Většina z nás nemá dokonalou fotku pro náš seznamovací profil, která by seděla na seznamce v telefonu. Nebo ano?

Jak se ukázalo, perfektní online seznamovací fotka pro váš profil již může být ve vašem fotoaparátu. Musíte jen vědět, jak vybrat tu správnou. Abychom vám pomohli, online seznamovací služba nový amatéři, prozkoumala data a našla několik tipů, jak si vybrat nejlepší možnou fotografii do seznamovací aplikace.

Aplikace pro seznamování jak vybrat fotku

Fotka bez klobouku a čepice

Členové seznamky (chlapci i dívky) byli považováni za méně atraktivní, a tak získali méně lajků a pozvánek na potenciální schůzky. To v případu, kdy na fotografii měli klobouk. Lidé rádi vidí co nejvíce z vás – celý váš obličej tak se trochu předveďte.

Použijte fotografii celého těla.

Zahrnutí alespoň jedné fotografie celého těla do vašeho seznamovacího profilu vám může přinést až o 215% více příchozích zpráv, než je průměr. Uf! To je hodně. Navíc lidé, kteří mají fotku celého těla, také dostanou o 43% více odpovědí na své zprávy.

Máte oblíbený sportovní tým? Oblečte si dres.

Lidé, kteří mají na svých fotografiích dres, tričko svého oblíbeného týmu nebo sportovní oblečení, získají o 39% více příchozích zpráv a 23% více odpovědí. Je to skvělý způsob, jak na své fotografii předvést svou osobnost a prolomí ledy.

Přidejte obrázek dovolené.

Možná je to proto, že každý na dovolené vypadá tak odpočinutý a uvolněný, nebo možná proto, že je to další skvělý startér konverzace. Ať tak či onak, přidání fotografie z dovolené do vašeho profilu vám může přinést až o 16% více zpráv.

Dámy, připravte si ty selfie. 

Ženy, které mají selfie fotku, dostanou o 14% více zpráv. Muži, kteří mají selfie fotku, dostanou o 18% více zpráv, než je průměr

Páni, použijte fotku z přírody nebo z města “venkovní” foto.

Muži, kteří si ke svému profilu přidají venkovní fotku, dostanou o 29% více zpráv, zatímco ženy, které přidají venkovní fotku, dostanou o 40% více.

Nefoťte se ve svém autě nebo u auta jak buran

Fotky lidí před automobilem nebo motocyklem nebo uvnitř automobilu vedly k menšímu počtu lajků. Takže pokud máte skvělou sadu kol, možná si budete chtít dvakrát promyslet, než se předvedete ve svém datovacím profilu. Pamatujte, že lidé chtějí vidět a spojit se s vámi, ne s tím, co řídíte.

Zapomeňte na sluneční brýle

Podobně jako u klobouků dostávají lidé, kteří nosí sluneční brýle (a skryjí si tak velkou část obličeje), o 63% méně zpráv a také méně lajků.

Buďte jedinou osobou na vaší fotografii.

Pokud používáte skupinovou fotografii, je pro lidi těžké zjistit, kdo jste. A to natolik, že lidé, kteří mají na svých fotkách více než jednu osobu, dostanou o 42% méně zpráv. A také se vyhněte fotografii s ex nebo někým, kdo vypadá, že by mohl být Váš partner na rande. Je lákavé použít tu svatební fotografii, kde jste úžasně oblečeni a tančíte s kamarádkou, ale pokud osoba, s níž pózujete, vypadá jako partner, mohlo by to lidi odradit.

Zvířata domácí mazlíčky pyč

Jelikož na Instagramu, je stálým proudem fotek Váš pes považuji to za obzvláště těžkou radu, ale smutnou pravdou je, že fotografie zvířat na rozdíl od Instagramu na seznamovacím profilu nefungují dobře. Pokud pózujete se psem, kočkou, opicí, ptákem, tygrem nebo jiným chlupatým přítelem, může vám to poslat až o 53% méně zpráv

Pokud můžete, ověřte své fotografie.

Ne každý seznamovací web má takovou funkci, ale pokud si můžete ověřit své fotografie, může se vám to vyplatit. 

Na seznamovací aplikaci nový amatéři (nyní zdarma k vyzkoušení). Bonusová registrace zde dostaň přístup zdarma mohou lidé, kteří ověří své fotografie, získat až o 100% více zpráv, než je průměr. Je to velká podpora a může legitimovat celý váš profil.

Dámy, jděte na detail a předveďte ty Vaše krásné oči.

V nedávném průzkumu Seznamky.com 53% mužů uvedlo, že první, co si všimnou na profilovém obrázku ženy, jsou její oči. Poté 32% mužů uvedlo, že si všimnou ženského těla, 12% uvedlo její vlasy a 3% uvedlo, že si všimnou ženských rtů.

Použijte přírodní make-up.

Ve stejném průzkumu 86% mužů připustilo, že dává přednost ženě s lehkým a přirozeným make-upem před někým s profilovou fotografií kde je přeplácaná make-upem.

Použijte více než 4 fotky

Čím více fotografií, tím lépe, ale magické číslo je čtyři. Po prozkoumání dat z Amateri-cz.cz jsme zjistili, že profily s více než čtyřmi fotografiemi dostávají více zpráv než ty, které mají méně fotek, a také mají delší konverzace.

Aplikace pro seznamování

Název

Může se to zdát neintuitivní, ale váš profil na randění je tím místem, kde byste se vlastně měli trochu pochlubit. Ujistěte se tedy, že se neschováte ve stínu svého auta nebo za slunečními brýlemi, buďte přirození. Možná vás překvapí, jak dobře to funguje.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Jdeme na rande

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..