Aktivní seznámení na internetové seznamce je úspěšná metoda

· Doba ke čtení 4 minut
pošli přátelům

Seznámení aktivně je dnes nutností. Každý z nás se někdy cítil osamělý a zatoužil mít svoji „polovičku“. Ale kde ji najít? Ať už nemáte čas či chuť někde „něco lovit“, nebo jste pouze jen stydliví, právě pro vás by mohlo být vhodné seznámení na internetu. Sice vám to nezaručí, že si najdete životního partnera, ale seznámení se „z očí do očí“ také ne.

Není to také věc za kterou byste se měli stydět, tento typ seznámení v dnešní uspěchané době vyhledává spousta lidí. Je příjemné mít na jednom místě k výběru spoustu potencionálních partnerů. O dotyčném si můžete hned přečíst nějaké informace a pomůže vám vyhnout se třeba „faux pas“ nebo trapného odmítnutí před lidmi.

Seznámení aktivně, ale s přehledem a chytře

Ale nic není dokonalé a i online seznamce čekají určité nepříjemnosti. Například nemůžete tušit zda informace, či fotka na něčím profilu se rovná realitě. V lepším případě si poté při osobní schůzce nebudete rozumět, nebo se vám váš potencionální parner nebude líbit. V horším případě narazíte na člověka, který nemá zorvna hezké úmysly, i když toto nastává jen v ojedinělých případech.

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Pár pravidel k úspěšnému aktivnímu seznámení

Pokud jste tedy zvážili všechna „pro a proti“ a rozhodli se založit si profil na internetové seznamce, taky máte menší „návod“ dobře vyplněný profil na seznamce. Napište co nejvíce údajů o sobě, ale stručně a jasně. Lidé se seznamky chodí seznámit a né číst romány, alespoň máte pak co nazačátek rozebírat na osobní schůzce. A taky vše napiště podle pravdy, nebo se namočíte do něčeho, co by vás mohlo stát drobné nepříjemnosti.

Nebojte se napsat také co přesně hledáte, zvýšíte tím pravděbodobnost najít někoho s kým byste si mohli rozumět. Nevyčkávejte s hledáním partnera aktivní seznámení je Vaším úkolem. Tím myslíme to, že založit si profl a jen čekat až se někdo ozve, není to „pravé ořechové“. Hledejte sám či sama a nebojte se též někoho oslovit, jak se říká „nic vám nespadne jen tak do klína“.

Rozmyslete se co odpovíte dejte si záležet. Až se rozhodnete někomu napsat, rozmyslete se co to bude, šance udělat první dojem, jak už to tak bývá, je jen jedna. Nevypisujte zbytečně moc věcí, napiště pár vět o sobě a proč vás dotyčný/á zaujal/a, zkuste taky složit drobný kompliment.

První schůzka aktivního seznámení je rozhodující

Aktivní seznámení na internetu
První schůzka je důležitý krok v pokračování seznamování připravte se na ni.

Zkuste si tedy ještě chvíli psát a nebo volat, zjistíte jak si rozumíte a zda si na schůzce budete mít co říct. Tím máte šanci vyhnout se „trapnému tichu“. Zavolejte si, pozvěte svůj protějšek na video chat. Není to občas lehké najít odvahu a s někým koho neznáte mluvit na živo, nemáte čas si tak důkladně promyslet svá slova jak při psaní zpráv. Toho druhého by ale váš telefonát mohl potěšit, raději se ale dopředu zeptejte zda by nebyl proti. Vymyslete si dobředu pár témat, protože „žvanění“ kolem určitých otřepaných témat není vhodné. Buďte v telefonu milí a přátelští, také nezapomínejte na společenské formality.

Nevěšte hlavu další rande dopadne

Že vám to nevyšlo hned? Nevzdávejte to! Málo komu se podaří „trefit se do černého“ hned na poprvé. Možná vás to bude stát pár zbytečných zpráv či schůzek, ale alespoň se naučíte konverzovat s cizími lidmi a lépe lidi odhadovat. Jednou se ale ten pravý či pravá snad objeví.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

2 odpovězeno

 • Já za sebe byla spokojená se seznamkou nový amatéři je to tam udělané tak, že si vše můžete odfiltrovat a když jste nový nemusíte hned nic platit jako všude a je to teda zdarma. Ted už na seznamky nechodím, protože jsem tam jsem se seznámila se svým přítelem jsme spolu již rok a já i on společně plánujeme rodinný život. Jsme štastní.
  Jana a Radek

  • Dobrý den
   S klidem tuto seznamku mohu doporučit ostatním.
   Pomohla mi nalézt partnera v době kdy jsem již nedoufala, že se mi to podaří. Vyzkoušela jsem snad všechny seznamky na internetu a utratila hromadu peněz.
   Nový amatéři seznamka s video chatem mi pomohla a nenechte se zmást to není seznamka erotická můžete si tam po regisraci nastavit filtrování potencionálních zájemců o seznámení dle Vašich priorit.
   Děkuji a přeji všem úspěšné seznámení
   Kamila
   Prostějov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..