6 pravidel jak zvládnout první rande a nebýt za jelito

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

Přiznejme si to. Seznamování je těžké a první setkání lidí je jednou z nejtěžších částí seznamování. To je pravda, mluvíme o prvním rande. Abychom vám pomohli orientovat se ve vašich prvních schůzkách přišli jsme s tímto seznamem věcí, kterých byste se měli na prvním rande vyvarovat.

Většina chyb, které lidé dělají během svých prvních schůzek je zcela pod jejich kontrolou. Například opít se hned na prví večeři jak „mužik“ Zvyšte své šance na druhý den tím, že se vyhnete těmto a dalším jednoduchým chybám .

Pokud nemůžete zvládnout svůj stress skleničku můžete

Víme, že alkohol je společenský lubrikant, a víme, že lidé pijí, aby se staly méně trapnými a nervózními. Pokračujte a pijte. Jen nepijte tak moc abyste to nezvládli, spadli ze schodů vyvolali na baru rvačku a podobně. Dát si na prvním rande víno ničemu nevadí, uvolní Vás. Jen to nepřehánějte,

Nikdy nemluvte o svém ex!

Kardinální a zásadní pravidlo randění. Nikdy na první schůzce nemluvte o svém EX ani se svého protějšku neptejte, jaký byl(a) jeho EX. V případu, že na první schůzce začne Váš protějšek mluvit o svém bývalém doporučíme Vám odejít a zapomenout. Obecně není v pořádku svěřovat někomu, koho sotva znáte, takže na první žádné příběhy o svém bývalém partnerovi..
Zaměřte se na osobu, se kterou jste, ne na to, s kým jste byli.

Nemluvte o sobě nonstop bez zastavení

prvni_rande_zaklad
Zejména ženy mají sklony bez přestání mluvit a mluvit na prvním rande se ovládejte :)

Není to legrace slyšet někoho, kdo drbe o sobě jak kulomet a nedá se zastavit. Takže jste dobrovolník v sirotčinci, pomáháte v útulku pro zvířata, v poslední době jste dostali povýšení v práci, máte 2 PhDr a každý říká, že vypadáte jako George Clooney? Můžete být impozantní, ale budete mnohem působivější, když budete klást otázky o svém protějšku a ukážete, že jste dobrý posluchač, a ne jen non-stop mluvící stroj.

Neklamte a nezakrývejte důležitá fakta o sobě

Dokonce i něco tak zdánlivě bezvýznamného, jak říkáte, že čtete knihu, kterou jste ve skutečnosti nikdy nečetli, vás dostane. Jak? Protože se to vždycky děje. Nezakrývejte důležitá fakta o sobě. Váš partner nemusí o vás vědět všechno, ale zaslouží si vědět, zda máte děti, jste ženatý, jste těhotná, žijete se svými rodiči nebo jste v současné době bezdomovci. To, co prozradíte, záleží na vás, ale kostlivci se nakonec dostanou ze skříně, takže nelhat

Nepoužívejte na rande svůj mobilní telefon.

Je neslušné používat svůj mobilní telefon během schůzky, pokud to není absolutní nouze. Zvolte režim letadlo a věnujte se seznamování. Být zaneprázdněn telefonem je znamení, že nejste duševně přítomen, což je obrovský turn-off pro osobu, se kterou jste.

Nehovořte o své společné budoucnosti

I když jste si jisti, že je to láska na první pohled, neříkejte svému protějšku o svých plánech do budoucnosti. Soustřeďte se na první schůzku. Seznamujete se a neznáte se. Hovořit v tuto chvíli o Vaši společné budoucnosti je nesmyslná aktivita. Poznávejte svého partnera. Plánování budoucnosti vztahu má čas není to jako jít na večeři a pak do kina nebo obráceně.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..