5 ověřených tipů jak pozvat ženu na rande aby řekla ANO

· Doba ke čtení 5 minut
pošli přátelům

Zajímá vás, jak se zeptat dívky jestli by šla na rande aby to klaplo? Během etap seznamování se hodně pánů potýká s nervozitou, která může přijít s dotazem šla by jsi se mnou na rande?. Nejste sami, když přijde na to, že máte strach, že Vám řekne NE, nebo uvažujete kdy je ta správní chvíle pro pozvání.

Dostali jste její číslo a nyní ji chcete zavolat, ale váháte a pozvat jí na schůzku. Jaký je nejlepší způsob, jak to udělat? Existuje mnoho způsobů, jak pomoci tomu aby jste byli úspěšní. Zde je několik skvělých tipů, které byste měli mít na paměti.

Uklidněte své nervy jděte na to a získejte odpověď, ve kterou doufáte. Doporučujeme po přečtení vrátit se sem a přejít na článek s názvem máte první rande a jste nervozní získáte další bezva tipy.

Jak pozvat ženu na rande 5 tipů k získání Ano

jak pozvat ženu na rande
Pozvat ženu na rande nepodivujte se je snadné a přirozené

jak pozvat ženu na rande začněte tím, co o ní víte

Pokud o ní víte několik věcí, co by ráda dělala, nebo víte o jaké věci by se mohla potenciálně zajímat, začněte odtud. Je snazší se zeptat dívky, kterou znáte, než někoho, koho neznáte vůbec. Takže se o té své pokuste získat co nejvíce informací aby jste byli připraveni.

Pokud jste s ní nikdy ještě nemluvili můžete začít s malým, ale smysluplným rozhovorem, jako je kompliment. Mluvit o dni jaký zrovna je. Zeptejte se na její koníčky a poté, co uvidíte, jak je zapojena do rozhovoru, jděte na to a zeptejte se jí.

Nenechávejte na ní všechna specifika

Když navrhujete, kde by jste se mohli sejít, lehce navrhněte místo a zeptejte se jí na názor. Dejte jí šanci přijít s jinou možností. Bude se cítit dobře a potěšená, že se zajímáte o její názor.

S největší pravděpodobností nebude vědět, den, kdy se k ní blížíte rozhodnete se promluvit.Když k tomu dojde v závislosti na průběhu konverzace a zjistěte společné zájmy. Budete moci dát dva návrhy prvního rande a poté zmínit den, o kterém si myslíte, že bude mít volno.. 

Přemýšlejte o vzpomínce na vaše poslední skvělé rande

Toto cvičení nemá vyvolávat vzpomínky na ex partnera! Je to spíše proto,vzpomenout si jaké to bylo s ex poprvé co šlo dobře při první schůzce. Pokud jste byl ten, kdo požádal dívku o skvělé rande, jak jste to udělal? Bylo to osobně nebo telefonicky? O jakých věcech jste vy dva mluvili, než jste ji požádal o schůzku? Co chcete tentokrát dělat jinak?

Neexistuje žádný univerzální seznamovací návod pro všechny. Který by se měl použít pro každou, kterou potkáte. Je užitečné se objektivně podívat na váš seznamovací život a vystopovat zpět věci, které pro vás byli užitečné a, které pro Vás nepracovaly. Bude to snazší a budete se cítit méně znepokojeni celým procesem prvního rande.

Jak pozvat ženu na rande hlavně za ní nikoho neposílejte

Jak snadné to může být, požádat svého kamaráda, aby řekl ženě, že se Vám líbí a, že ji zvete na kávu, Žena, ale ocení muže, který k ní přijde. Tímto projevíte svou důvěru a pokud jsme upřímní, jste ta osoba, se kterou by měla jít na rande, tak proč posílat někoho jiného, ​​aby se zeptal místo vás? 

Poznáte, že je ten pravý čas začít s ní konverzovat, když si nepovídá s jinými, vysílá k vám nějaká gesta oční kontakt, úsměv – flirtuje s Vámi… Ať už má zájem jít ven nebo ne, je lepší požádat o rande sám tváří v tvář, než se schovat za křídla kamaráda.

Dávejte pozor na to, jak se prezentujete

SEZNAMENI
Seznamujte se chytře!

Velká výhoda

Seznamka amateri cz má obrovskou výhodu a tou je možnost pozvat vybraný protějšek na video chat. Pohovořit tváří v tvář a samozřejmě si ho i důkladně prohlédnout a zjistit zda se nejedná a falešný seznamovací profil.

Když s ní mluvíte, ujistěte se, že udržujete dobrý oční kontakt, pěkné držení těla, po celou dobu se nedívejte na svůj telefon – ten před ní vypněte se slovy aby nás nic nerušilo.Ovládejte se a dejte si záležet že váš tón hlasu je přímý a zvoucí.

Pokud se vás bude zajímat, pravděpodobně vám to řekne její řeč těla. Její gesta a tón hlasu budou zrcadlit váš, tak to mějte na paměti až se budete sbližovat.

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..