5 důvodů změnit vztah: Rychlé shrnutí na co se zaměřit.

· Doba ke čtení 3 minut
pošli přátelům

5 důvodů změnit vztah pokud jste se pokoušeli vybudovat skutečná spojení, romantická nebo jiná a cítíte se izolovaní i přes své maximální úsilí, může být čas na změnu partnera. Tady je pět důvodů, proč se rozejít. Jsou to známky toho, že byste mohli být připraveni jít dál kvůli rozvoji nových vztahů.

5 důvodů změnit vztah

1. Přátelé

Za pěkného počasí máte skupinu přátel, kteří jsou rádi, že jste poblíž a rádi se k vám připojí na bezva party. Pozor, ale je tu někdo, komu můžete zavolat, když se věci rozpadnou? Zhodnoťte svá přátelství a přemýšlejte o tom, na koho byste se mohli spolehnout, kdybyste se ocitli v obtížné situaci. Pokud je seznam příliš krátký, možná je čas se rozdělit.

2. Důsledná osamělost

Je rozdíl mezi tím být sám a být osamělý. Pokud snášíte bolestivé úseky osamělosti, je pravděpodobně čas na nový vztah. Stěhování do nového města může zpočátku také zavánět osamělostí. Ale při objevování nových míst můžete také navázat nové kontakty s lidmi, kteří hledají stejné věci.

5 důvodů změnit vztah

3. Omezené možnosti

Pokud pocházíte z menšího města, víte, jaké to je, když každý zná vaše jméno. To nemusí být vždy dobrá věc. Někdy uvidíte stejné tváře na stejných místech, zejména pokud hledáte romantiku.

Souhlasit a jít s někým na rande naslepo, jen aby zjistil, že jste s ním už byli (a nevyšlo to), může být známkou toho, že potřebujete nový seznamovací plán. Můžete začít třeba na seznamce BezvaFlirt.cz máte tam zdarma na vyzkoušení.

4. Vážné trápení

Někdy může neúspěšný vztah zanechat stopy nejen na vašem srdci, ale všude kolem vás. Ta kavárna vám ho připomíná. Ta restaurace bude vždy restaurací, kde vám řekla, že vás miluje. Ten park je park, kde jste sdíleli svůj první polibek. 

Pokud se vám po dlouhé době nezdá, že byste unikli bolesti z rozchodu, začněte se balit. Neexistuje nic jako nové místo, nové město a úplně nový život, který vám pomůže překonat překážku.

5. Hazard na lásku

Možná jste potkali někoho, kdo je z jiného města ať už je to 45 minut daleko nebo po celé zemi a na této osobě je něco, čemu prostě neodoláte. Možná na vás platí kterékoli z předchozích čtyř znamení a nemáte toho co ztratit, když to všechno necháte za sebou. 

Nebo možná máte co ztratit, ale tato osoba je právě tak výjimečná. Pokud jsou pocity vzájemné, může být čas udělat skok. Následovat své srdce do nového města je někdy hazard, který se nakonec skutečně vyplatí.

Jdeme na první rande

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..