10 otázek pro ženy na seznamkách 100% rady pro muže

· Doba ke čtení 6 minut
pošli přátelům

10 otázek pro ženy na seznamkách takže jste se rozhodli použít aplikaci pro randění, protože se chcete setkat s úžasnou dívkou, ale jak zajistíte, abyste vynikli od všech ostatních mužů? 

Možná jste se již shodli s někým, koho máte velký zájem, nebo jste nervózní začít, protože prostě nevíte, jak zahájit zajímavý rozhovor z ničeho.

Nebojte se, myslím, že jsme v této siuaci byli všichni. Nechcete začít s něčím nudným nebo obecným jako: „ Hej, jak se máš ?“ protože to není vzrušující, nedává jí to pocit, kým ve skutečnosti jste a nepomůže vám to dozvědět se o ní nic zajímavého.

10 otázek pro ženy na seznamkách Vám pomohou k jedinečným nápadům. které můžete použít při seznamování se ženou pomocí seznamovací aplikace

10 otázek pro ženy na seznamkách

Nejlepší věci, na které se můžete zeptat dívky a udělat dojem

Jaká je vaše oblíbená píseň všech dob?

To je docela konkrétní otázk pro ženu pokud používáte aplikace pro seznámování, protože jsou miliony skladeb a vy jste ji požádali, aby vybrala jen jednu, která je pro ni výjimečnější než ostatní.

Možná v tomto procesu objevíte kapelu nebo hudebníka nebo hudební žánr, který se vám oběma líbí, a nakonec v budoucnu spolu vyrazíte na festival nebo koncert. 

Kolik lidí vám pošle zprávu a slušně pozdraví?

Zábavná otázka, na kterou se můžete zeptat, pokud si nejste jisti, co říct, ale přesto se chcete odlišit od ostatních. To ji pravděpodobně rozesměje a ukáže jí, že nejste nudný jako spousta ostatní.

Kdo ví, jak bude Vaše konverzace pokračovat! Pro pohodlné zasílání zpráv vyzkoušejte zdarma seznamku novy amatéři mají tam vestvěný video chat, který je bezva. Pomáhá mnoha párům před první schůzkou offline se řádně poznat. Registrace k vyzkoušení zde → Dostaň přístup zdarma

Jaká je vaše představa o dokonalém dni?

Toto je mnohem lepší otázka, než otázka, „jak vypadá váš běžný den?.“ Protože jí to umožňuje myslet na její vysněný scénář parádně stráveného dne. Tato otázka jí umožňuje ponořit se do všech úžasných a vzrušujících věcí, které by chtěla dělat, spíše než do toho, co by vlastně mohla dělat.

10 otázek pro ženy na seznamkách a správně kladené otázky vám pomohou zjistit, zda sdílíte podobnosti s druhem životů, které chcete žít.

Co si myslíte, že byl lepší objev: pramen Amazonky nebo Avokádo?

To je jen jedna z těch náhodných, vtipných otázek, které nedávají velký smysl, ale pravděpodobně ji učiní LOL. Jsou to úplně jiné věci než, na které se ptají ostatní. Trochu svůj protějšek na seznamoací aplikaci rozptýlit je super nápad – využijte ho.

10 otázek pro ženy na seznamkách
Příprava na první rande

10 otázek pro ženy na seznamkách doporučené otázky od Seznamky.com

Pokud byste mohla mít nějakou supervlastnost, co by to bylo a proč?

Typickými odpověďmi na tuto otázku jsou touha být neviditelní, vrátit se zpět v čase nebo číst myšlenky lidí. Zjistíte, jak její mysl funguje podle toho, co říká, a uvidíte, jak je kreativní.

Pokud byste měla od džina tři přání, co byste si přáli?

Možná jedním z jejích přání bude najít úžasného muže a můžete se vrhnout přímo na přihrávku a napsat: „Jsem tady lásko.“

Jakou nejromantičtější věc pro vás kdy někdo udělal?

Možná zjistíte, že pro ni nikdo nikdy neudělal nic příliš romantického – v tom případě pro ni můžete na rande udělat něco sladkého; jako přinést jí květiny nebo jí pozvat do oblíbené cukrárny.

Kdybyste byli zvířetem, kterým byste byli a proč?

To vám pomůže zjistit, zda je nebo není miláčkem zvířat, zda má nějaké domácí mazlíčky a jaké má pocity z tohoto tématu. Možná zjistíte, že jste oba milovníci psů a myslíte si, že kočky jsou zlé.

Můžete se dozvědět, že miluje medvědy panda, což může znamenat, že je zcela nezávislá a má svůj vlastní prostor.Toto je jedna z důležitých 10 otázek pro ženy na seznamkách

O čem s největší pravděpodobností zůstaneš vzhůru celou noc?

Toto je vzrušující způsob, jak se někoho zeptat, jaké jsou jeho vášně a zájmy. Každý je něčím vášnivý a mohl by o tom mluvit celé hodiny, aniž by se nudil.

Pouhé položení této otázky ji rozzáří, protože bude mluvit o něčem, co miluje. Možná zjistíte, že máte nějaké společné zájmy nebo něco, o čem byste se chtěli dozvědět více. 

Jaké tři fiktivní postavy se vám nejvíce líbí?

Tenhle je skutečnou zkouškou její fantazie. Bude se muset na chvíli zastavit a přemýšlet o tom. Její odpověď vám dá dobrý pohled na to, jak se vidí. Možná se to bude lišit od toho, kým ve skutečnosti je a jak ji vidí ostatní, ale v každém případě bude zajímavé sledovat, co odpoví. 

Kdo ví, kam bude konverzace směřovat?

Jakou nejsmutnější zprávu jste kdy dostali v aplikaci pro seznamování?

Každá žena získala při používání seznamovacích aplikací několik příšerných zpráv od pochybných lidí nebo podvodníků na seznamkách

10 otázek pro ženy na seznamkách jedná se o skvělý způsob jak prolomit ledy a také vám dá dobrý přehled o tom, co se jí líbí a nelíbí, takže můžete zjistit, zda je pravděpodobné, že budete kompatibilní nebo ne.

Kdybyste někdy psala knihu, o čem by to bylo?

Další skvělý způsob, jak zjistit její zájmy a to, zda nějaké sdílíte. Navíc, kdo ví, možná napsala knihu, a pak budete mít něco opravdu zvláštního, o čem budete mluvit.

Co byste si vybrala jako své poslední jídlo na Zemi?

To je dobrý způsob, jak zjistit, jaký je jejich oblíbený druh jídla, a začít přemýšlet o skvělých místech, kam byste ji potenciálně mohli vzít na prvním rande

Požádejte ji, aby šla do města a vybrala si předkrm, hlavní jídlo a dezert. Lidé často říkají, že cesta k srdci člověka vede přes jeho žaludek. Ženy jsou úplně stejné. Jediná věc, kterou milujeme víc než jíst jídlo, je mluvit o tom!

10 otázek pro ženy na seznamkách závěr

Když se snažíte přemýšlet o tom, na co se dívky zeptat, jak být kreativní, a příjemný pokud uvíznete, použijte tento seznam pro inspiraci. Hodně úspěchů v seznámení 

Jdete na první rande? Máme pro Vás 10 článků mohou Vám pomoci

close

Chcete aktuální tipy na seznámení?

Přihlašte se k týdennímu zpravodaji

Každý Čtvrtek očekávávejte žhavé novinky!

pošli přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..